درباره ما

معرفی:

پایگاه خبری نسیم خنداب از مردادماه سال ۱۳۹۲ به همت جمعی از جوانان و دانشجویان دغدغه‌مند خندابی پایه گذاری شد.


هدف این جمع پوشش خلأ رسانه‌ای شهرستان خنداب در فضای مجازی و ارائه آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز شهرستان، ایران و جهان بود.


اصول و ارزش ها

* «نسیم خنداب» خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و وابستگی فکری و سیاسی به هیچ گروه یا جریان خاصی نخواهد داشت.
* «نسیم خنداب» در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت نموده و از دامن زدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.

* اعضای تحریریه  «نسیم خنداب» اعم از خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان، دبیران و سردبیران، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و برای ارتقای سنت و اخلاق رسانه‌ای کشور، تمام توان خود را به کار خواهند گرفت.


رسالت

نسیم خنداب ماموریت دارد به عنوان پایگاه خبری تحلیلی نخست شهرستان خنداب، با کشف استعدادها و استفاده از ظرفیت های شهرستانی و استانی از معبر تولید محتوای فاخر فارسی و حفظ و افزایش «میراث دیجیتالی» در فضای مجازی، برای ترویج و اعتلای گفتمان انقلاب اسلامی گام بردارد.


این مجموعه رسانه ای می‌کوشد تا با رعایت اصول اخلاق اسلامی و با بهره‌گیری از مشورت صاحب نظران در حوزه فقه رسانه، از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک کشیده و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را منتشر نماید.


نسیم خنداب با اتکا به رویکرد یاد شده، آرمان‌خواهی، عدالت‌طلبی و مطالبه‌گری را وظیفه ذاتی خود دانسته و با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان و احزاب را از زاویه های نقد و تحلیل کارشناسانه با جدیت دنبال می کند.


استراتژی کلان این مجموعه رسانه ای «تقدم ارزشی» فرهنگ بر سیاست بوده از همین رو بر اطلاع رسانی، مطالعه آثار و ارائه آرا و بسترسازی مناسب برای پرداختن به موضوعات فکری و فرهنگی به عنوان ابزاری در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی تاکید می کند.


امیدآفرینی، معنویت افزایی، دشمن شناسی، تعقل، جامع نگری، خلاقیت، پاسداری از ارزش ها، ارائه الگوهای دینی- انقلابی و توجه به منویات رهبر فرزانه انقلاب در دستور کار این مجموعه خواهد بود.


نسیم خنداب به پشتوانه یک نظام فکری مبتنی بر اندیشه سیاسی ولایت مطلقه فقیه، ضمن پرهیز از مرزبندی‌های کاذب و غیرواقعی سیاسی، تنگ‌نظری‌های مرسوم و معمول، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

صاحب امتیاز ومدیر مسئول: میلاد شعبانی

شماره ثبت پایگاه خبری نسیم خنداب در معاونت مطبوعات: ۷۷۵۲۰ _ ۱۳۹۵/۰۲/۱۳

تلفن: ۰۹۱۸۸۴۹۵۱۷۱

ارتباط در شبکه های اجتماعی تلگرام: ۰۹۳۸۱۹۴۱۱۱۳

info@nasimekhondab.ir

nasimekhondab@gmail.com