بازدید: 479 | تاریخ انتشار : 9 تیر 1393
اوضاع بیشتر شهر های عراق آرام است و نیروهای داعش تنها در شهر زادگاه صدام و هواداران رژیم بعثی می تواند تا حدودی جولان بدهد که این به خاطر همکاری های این رژیم با گروهک تروریستی داعش است.
به گزارش نسیم خنداب به نقل از  دانا، بیش از 20روز از ورود گروهک تروریستی داعش به عراق می‌گذرد و در این مدت ارتش عراق توانسته است نیروهای داعشی را تا حد زیادی به عقب براند.

آنچه که مسلم است به هلاکت رساندن نیروهای داعش در عراق توسط ارتش کاری ساده به نظر می رسد به طوری که انتظار می رود دولت عراق با یک حمله هوایی تمامی نیروهای داعش را از بین ببرد.

اما متأسفانه برخی از افراد در شهرها که بقایای حزب بعث در عراق هستند و در ابتدای کار، شهر موصل را به داعش تقدیم کردند، با پناه دادن و همکاری با نیروهای داعشی باعث شده اند تا این نیرو ها در خانه های مسکونی شهر ورود پیدا کنند.

این افراد به خیال تقسیم شدن عراق و به قدرت رسدن دوباره خود تا کنون خدمات زیادی را با همکاری عربستان و امارات در منطقه به داعش داده اند که ترکیه هم در این خدمت رسانی بی نصیب نبوده است.

با این حال مسئولین ارتش عراق ترجیح می دهند به صورت منفرد و پراکنده با نیروهای این گروهک تروریستی برخورد کنند و تجهزات و امکانات شهر ها را تا جایی که ممکن است با حملات هوایی تخریب نکنند.

با این حال یکی از کارهای دولت عراق در مواجهه با داعش این است که سعی می کند با کشاندن نیروهای داعش در حاشیه شهرها آنها را به هلاکت برسانند.

در حال حاضر اوضاع بیشتر شهر های عراق آرام است و نیروهای داعش تنها در شهر زادگاه صدام و هواداران رژیم بعثی می تواند تا حدودی جولان بدهد که این به خاطر همکاری های این رژیم با گروهک تروریستی داعش است.

شاهدی که می توان بر این موضوع در نظر گرفت این است که این گروهک تروریستی برخلاف اینکه تمامی قبر های صحابه پیامبر را تخریب کرده است و در پی آسیب رساندن به قبور مطهر ائمه معصوم در غراق است، به قبر صدام کاری نداشته و این قبر کاملا سالم است.

تگها: عراق, داعش, صدام, تخریب, کربلا

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *