بازدید: 950 | تاریخ انتشار : 17 مهر 1393
به گزارش نسیم خنداب به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا روز گذشته بود که سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان از به شهادت رسیدن 3 مامور نیروی انتظامی در شهرستان سراوان خبر داد و اظهار داشت: تعدادی افراد ناشناس در تماس تلفنی با پلیس 110 شهرستان سراوان اقدام به ایجاد کمین و شهادت ماموران نیروی انتظامی کردند که در نتیجه آن سه مامور نیروی انتظامی شهرستان به شهادت رسیدند. بررسی و پیگیری ها جهت شناسایی و دستگیری عوامل این حادثه ادامه دارد.

ماجرا از این قرار بود که بعد از تماسی که با پلیس 110 گرفته می شود، ماموران نیروی انتظامی با خودروی تویوتا هایلوکس به محل اعزام می شوند. اشرار نیز با 2 دستگاه خودروی پژو مشکی و نقره ای در انتظار رسیدن ماموران بودند که با حضور آنها در محل، این 3 مامور نیروی انتظامی را به شهادت می رسانند.

 تروریست ها همچنین در زمان این حادثه از اقدام خود فیلم برداری نیز می کنند و بعد از به شهادت رساندن این ماموران، سلاح آنها را نیز به سرقت برده و متواری می شوند.

ستوان سوم آیت الله حافظی پور، گروهبان یکم مرتضی مالکی و سرباز وظیفه محمد رضا نظریان 3 مامور نیروی انتظامی بودند که در این حادثه به فیض شهادت نائل آمدند.

لازم به ذکر است در پی شهادت سه مأمور نیروی انتظامی در شهرستان سراوان در سیستان و بلوچستان، صبح امروز نیز در درگیری با افراد ناشناس یک مأمور دیگر از نیروی انتظامی به شهادت رسید و یک سرباز وظیفه نیز زخمی شد.

تگها: شهادت, دستگیری, شرارت, داعش, نیروی انتظامی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *