بازدید: 518 | تاریخ انتشار : 20 فروردین 1395
آقای روحانی یک روز از تحریم آمریکا خوشحال می شود، روز دیگر همه مشکلات کشور را به رفع تحریم‌های کدخدا(آمریکا) گره می زند و برای آن بهاء سنگینی را که رهبری آن را "خسارت محض" دانستند، با زیر سئوال بردن امنیت و استقلال کشور پرداخت می کند! و امروز هم برای فرار از تعهدات خود در برابر ملت، برجام را به مثابه تکه ابری می خواند که به زودی از آسمان کشور می گذرد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، وبلاگ وزنه سیاسی نوشت:

آقای روحانی یک بار، برجام را از طرف خدا دانست و در وقت دیگر، برجام را آفتاب تابان خواند! و در تاریخ 8 اردیبهشت 94 گفت: "تحریم‌های ظالمانه باید از بین برود تا سرمایه بیاید و مشکل محیط زیست، اشتغال، صنعت و آب خوردن مردم حل شود، منابع آبی زیاد شده و بانک‌ها احیا شوند." ظاهراً حاج حسن دچار نسیان گردیده و یادش نمی آید که در 24 اردیبهشت 74 گفته بود "باید از تحریم های آمریکا خوشحال باشیم" اما مجدداً در سال 95 دچار فراموشی افراطی شد و در روز فناوری ملی هسته ای برجام را  فرصت دانست و اظهار داشت: «فرصتی که برجام برای ما به وجود آورده، دائمی و ابدی نیست، همان‌طور که ابر بالای سر ما دائم نمی‌ماند و عبور می‌کند.»

وقتی به این جملات حاج حسن روحانی دقت می کنیم، متوجه تفکری از نوع ملون و مارتین لوتری و ماکیاولی می شویم که برای رسیدن به امیال خود در هر زمانی رنگ عوض می کند و لذا یک روز از تحریم آمریکا خوشحال می شود، روز دیگر همه مشکلات کشور را به رفع تحریم‌های کدخدا(آمریکا) گره می زند و برای آن بهاء سنگینی را که رهبری آن را "خسارت محض" دانستند، با زیر سئوال بردن امنیت و استقلال کشور پرداخت می کند! و امروز هم برای فرار از تعهدات خود در برابر ملت، برجام را به مثابه تکه ابری می خواند که به زودی از آسمان کشور می گذرد!ب


اگر بخواهیم به ابعاد این سخنان بپردازیم باید گفت: که روحانی پس طرح بازی ذلت بار برد-برد با کدخدا و خسارت بزرگی که به کشور زد با طرح برجام های 2 و 3 و 4 بدنبال بازی با امنیت و استقلال کشور بوده که با سخنان به موقع و دقیق رهبر معظم انقلاب جلوی خیانت‌های بعدی تحت عنوان برجام‌های متعدد گرفته شد و لذا کارشناسان و دستیاران رئیس جمهور بازی با افکار ملت را کلید زده‌اند و با طرح اما و اگرها، می خواهند تاریخ مصرف برجام را به ملت همانند ابر القاء نمایند.

ملت باید هوشیار باشد و بداند؛ عمر برجام همانند ابر نیست و حرف رئیس جمهور دروغ محض است، زیرا امضاء خیانت بار دولت اعتدال، سایه شوم برجام را براساس مواد متعدد، به مدت 25 سال بر بالای سر کشورمان نگه خواهد داشت! در این رابطه به راستی آزمائی جناب حسن روحانی با نگاه به دو ماده ذیل می پردازیم! .

ضمیمه 1 برجام ماده  18 «ایران به مدت 15سال، و بدون داشتن قصدی برای بعد از آن، وارد فعالیت های مربوط به بازفرآوری سوخت مصرف شده یا فعالیت های مربوط به تحقیق و توسعه بازفرآوری سوخت مصرف شده نخواهد شد.»

ضمیمه 1 برجام ماده 68 «برای 25 سال ایران به آژانس اجازه خواهد داد تا از طریق اقدامات تفاهم شده که شامل اقدامات محدودسازی و مراقبت خواهد بود پایش کند که همه کنسانتره سنگ معدن اورانیوم تولید شده در ایران یا بدست آمده از هر منبع دیگر به تاسیسات فرآوری اورانیوم (UCF) در اصفهان و یا به هر تاسیسات دیگری که ایران در آینده در این دوره زمانی ممکن است بسازد، منتقل می‌­شود.»ف


با مشاهده مواد 18 و 68 در می یابیم که برجام مثل ابر نیست! پس چرا رئیس جمهور در این بازی که به آمریکا باخته است، قصد بازی با افکار ملت را دارد و می خواهد این خسارت محض و خیانت بزرگ را لاپوشانی کند؟! و لذا برجام با خیانت دولت تزویر امید! همانند ابر نیست و سایه شوم آن برای مدت 25 سال و احتمالاً بعد از فوت حسن روحانی و اعضاء مذاکره کننده، همچنان بر بالای سقف کشورمان ماندگار شده است!

انتهای پیام/ش

تگها: برجام, ابر, آسمان

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *