بازدید: 323 | تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1395
یک کارشناس سیاسی در استان مرکزی گفت: شکست سخت اصلاح طلبان در دور نخست دهمین دوره انتخابات در استان مرکزی،برای این جریان قابل باور نبود و تمام سعی این جریان جبران شکست مرحله اول انتخابات است.
به گزارش نسیم خنداب، ابوالفضل فخرالاسلام کارشناس مسائل سیاسی و مدیر مسئول هفته نامه شمس استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص تعدد حضور  چهره های سرشناس و عمدتا شکست خورده جریان اصلاح طلب به استان مرکزی در آستانه مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که اصلاح طلبان در مرحله اول در استان ها خصوصا استان مرکزی موفق به کسب آرای مردمی نشدند تمام توان خود را به کار گرفته اند تا در دور دوم انتخابات تعداد دیگری نماینده همسو را به مجلس جذب کند.


فخرالاسلام اظهار کرد: علیرغم اینکه هیچ کدام از کاندیداهای فعالی که از طرف اصلاح طلبان در استان حمایت می شوند اصلاح طلب نبوده اند، اما فضای تبلیغات آنچنان سنگین است که گویی آن ها سال های سال است که اصلاح طلب بوده اند.


وی ادامه داد: واقعیت امر این است که شکست سخت اصلاح طلبان در دور نخست دهمین دوره انتخابات در استان مرکزی،برای این جریان قابل باور نبود و تمام سعی این جریان جبران شکست مرحله اول انتخابات است.


این کارشناس سیاسی استان مرکزی گفت: برآورد ما  این است که پول های کثیفی به صحنه تبلیغات به نفع کاندیدای اصلاح طلب استان آمده که در قالب تبلیغات نامزدهای این جریان مشهود است.


فخرالاسلام بیان کرد: همه این آمدن و رفتن ها و هزینه هایی که اصلاح طلبان انجام می دهند حکایت از هماهنگی در سطح بالا دارد و نشان می دهد جریان اصلاح طلبان از مرکز حمایت می شود تا تعداد کاندیداهای اصلاح طلب با یک حداکثر نسبی در مجلس شورای اسلامی راه پیدا کنند.


مدیر مسئول هفته نامه شمس استان مرکزی یادآور شد: به طور قطع همان طوری که مردم استان مرکزی در دوره اول دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های مختلف به کاندیدای نیروهای ارزشی استان اعتماد کردند در این مرحله نیز با اعتماد به جریان ارزشی اصولگرا سه نفر دیگر را راهی مجلس خواهند کرد تا استان مرکزی در این خصوص در سطح کشور استان نمونه باشد.


وی ادامه داد: در مرحله نخست انتخابات مجلس دهم مردم نماینده های ارزشی در حوزه های انتخابیه خمین، محلات و دلیجان،  تفرش، آشتیان و فراهان و یكی از كرسی های نمایندگی حوزه انتخابیه اراك، كمیجان و خنداب را راهی مجلس شورای اسلامی کردند.


فخرالاسلام خاطرنشان کرد:با توجه بـه سابقه مردم شریف ایران و حساسیت آنان نسبت به حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی امیدواریم مردم، گام دوم را برای تشکیل مجلس انقلابی و ارزشی محکم تر بردارند.

 

مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه اصلی "اراك، كمیجان و خنداب"، "ساوه و زرندیه" و "شازند" برگزار می شود و در رقابت بین شش نامزد حاضر در صحنه، سه نفر به خانه ملت می روند.


انتهای پیام/ش

تگها: اصلاح طلبان, انتخابات, اخبار روز, خبر

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *