بازدید: 752 | تاریخ انتشار : 17 شهریور 1392
 
اقبالی:
 به گزارش نسیم خنداب: ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام این خبر گفت: داوطلبان مقطع کارشناسی ناپیوسته با آزمون که در آزمون سازمان سنجش شرکت کردند و تا کنون نتوانستند در دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنند، می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org برای انتخاب رشته خود اقدام کنند.

وی درباره فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کاردانی نیز گفت: این دسته از داوطلبان می‌توانند در فرصت ایجاد شده برای انتخاب رشته خود به سایت مذکور مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه ‌آزاد درباره انتخاب رشته متقاضیان با آزمون کارشناسی ناپیوسته گفت: داوطلبان می‌توانند حداکثر تا 10 رشته محل انتخاب و در فرم ثبت‌نام درج کنند.

وی تاکید کرد: چون این آخرین فرصت ثبت نام اینترنتی برای متقاضیان با آزمون کارشناسی ناپیوسته است به داوطلبان توصیه می‌شود هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام آنلاین خود اقدام کنند تا در روزهای آخر دچار استرس یا مشکلی نشوند.

اقبالی در پایان توصیه کرد: داوطـلـبان مـی‌تـواننـد در صـورت مـواجـه شـدن بـا هـر سـؤال یـا ابهـامـی بـه سـایت www.azmoon.org  و  www.pubr-azmoon.com مراجعه کرده و در قسمت پرسش و پاسخ، سؤال خود را مطرح کنند یا به نشانی الکترونیکی porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.
منبع:فارس 
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *