بازدید: 791 | تاریخ انتشار : 31 شهریور 1394
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار کرد: اگر از درون کشور، رخنه ای ایجاد نشود داعش که عددی نیست، همه عالم هم جمع شوند، نمی توانند کاری با این نظام حسینی(ع) انجام دهند، مگر اینکه یک غفلت داخلی صورت گیرد.

 


به گزارش نسیم خنداب به نقل از دزفول امروز ، سردار "خسرو عروج” مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه یادواره مسجد غدیر دزفول  با اشاره به تحولات منطقه، اظهار کرد: این جنگ هزاران ریشه سیاسی دارد که به آن یک رویه مذهبی داده شده و تبدیل به جنگ مذهبی شده، به نظرم جنگی طولانی خواهد بود.

 

  وی جنگهای منطقه ای را دارای رویه مذهبی با هزاران اهداف سیاسی خواند و افزود:  آن نیرو که در مقابل رزمنده مقاومت می جنگد، واقعا با تمام وجود می جنگد چرا که رویه مذهبی دارد و مردن و کشتن از نظر آنها پیروزی است به همین خاطر اتمام جنگ سخت است.

این فرمانده ارشد نظامی با اشاره به توانمندی های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، غفلت از دشمن را یک تهدید دانست و تصریح کرد: اگر از درون کشور، رخنه ای ایجاد نشود داعش که عددی نیست، همه عالم هم جمع شوند،  نمی توانند کاری با این نظام حسینی(ع) انجام دهند، مگر اینکه یک غفلت داخلی صورت گیرد.

وی، امانت دارای راه شهدا را  مسیری بسیار سخت و مشکلی هزاران برابر مشکل تر از جنگ خواند و تاکید کرد: جوانان و شهدای ما در دوران دفاع مقدس مفاهیم را تبدیل به مصادیق کردند و باید این الگوهای برای جوانان و مردم دنیا بازگو شود.

تگها: مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران, سردار عروج, داعش, نظام, جمهوری اسلامی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *