بازدید: 327 | تاریخ انتشار : 22 آبان 1395
رئیس کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس اعلام کرد: نامه انتخاب 15 نفر از نمایندگان به عنوان عضو اصلی کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به رئیس مجلس تقدیم شد.

 

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم راور و کرمان و رئیس کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان،‌ اظهار داشت: کمیسیون آموزش‌و تحقیقات مجلس، نامه انتخاب 15 نفر از نمایندگان به عنوان عضو اصلی کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را خطاب به ریاست مجلس نوشته و گزارش طبق آیین نامه داخلی به وی تقدیم شد که به دنبال آن ابلاغ‌های مربوطه را ریاست مجلس صادر می‌کند.

*یکشنبه هفته آتی؛ انتخاب اعضای هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص

وی افزود: نشست صحن علنی مجلس که یکشنبه هفته آینده پس از یک هفته تعطیلی،‌ صورت می‌گیرد، ابلاغ‌ها درباره صندوق ذخیره فرهنگیان صادر و رسما تشکیل جلسه می‌شود. همچنین در این روز اعضای هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص تشکیل می‌شود و فعالیت خود را آغاز می‌کند. یعنی تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان رسما از هفته آتی آغاز خواهد شد.

به گزارش فارس زاهدی همچنین تصریح کرد: مطالب کلی درباره متخلفان در کمیته تحقیق ‌و تفحص، بررسی شده است. اما هنوز وارد جزئیات و پرونده‌ها نشده‌ایم چرا که ممکن است پرونده‌ متخلفان خیلی بیشتر از اینها باشد،‌ چون یک بحث صندوق ذخیره و شرکت‌های تابعه را داریم و از سوی دیگر بانک سرمایه هم وجود دارد و به سبب ابعاد بسیار زیاد آن، نیازمند بررسی و زمان بیشتری است.

 

 

انتهای پیام/

تگها: فساد, ذخیره فرهنگیان

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *