بازدید: 228 | تاریخ انتشار : 12 آذر 1397
گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج با واکنش گسترده از سوی رسانه های خارجی و اپوزیسیون همراه شد؛ در همین راستا رسانه سعودی انگلیسی «ایران اینترنشنال» از سخنان سردار غیب پرور در همایش فعالان فضای مجازی بسیج به شدت عصبانی شده است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شب گذشته ۱۰ آذرماه اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج با حضور ۱۰۰۰ نفر از فعالان فضای مجازی در این نهاد برگزار شد؛ این فعالان در همه عرصه های مجازی تولیدات زیادی داشتند که اثرات آنها در نمایشگاهی در معرض بازدید عموم قرار گرفت.

سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین مهمان ویژه این مراسم بود که به نکات مهمی اشاره کرد؛ وی در خصوص نحوه حضور بسیجیان در این فضا اظهار داشت: ما ورود انفعالی شما جوانان را در این عرصه لازم نداریم و نیازمند یک ورود تدافعی هم نیستیم اما یک ورود برنامه ریزی شده تهاجمی لازم داریم تا لشکر دشمن را تار و مار کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: امروز مشکل ما نداشتن فرد کارآمد در عرصه فضای مجازی نیست بلکه مشکل این است که بچه های خوب ما نمی توانند همدیگر را پیدا کنند و هم افزایی ندارند در خواست ما این است ک شما وارد یک جبهه واحد تهاجمی شوید.

این مراسم و حضور پر شور فعالان فضای مجازی در آن با واکنش گسترده از سوی رسانه های خارجی و اپوزیسیون همراه شد؛ در همین راستا رسانه سعودی انگلیسی «ایران اینترنشنال» از سخنان سردار غیب پرور در همایش فعالان فضای مجازی بسیج به شدت عصبانی شده است.

این خبرگزاری سخنان رئیس سازمان بسیج مبنی بر لزوم حضور تهاجمی بسیجیان در فضای مجازی را تیتر کرد و نوشت: «حکومت ایران در سال‌های گذشته تلاش زیادی برای حضور گسترده کاربران نزدیک به خود در رسانه‌های اجتماعی همچون توییتر و اینستاگرام با هدف تاثیرگذاری بر افکار عمومی کرده است.

ایران اینترنشنال همچنین با استناد به برخی گزارش های رسانه ای مدعی شده است که یک سازمان مستقر در تهران وجود دارد که به‌ کمک ۷۰ وب‌سایت خبری، به انتشار اخبار هدف‌دار و گاه جعلی در خارج از مرزهای ایران می‌پردازد
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *