چند صباحی از خروج خفت بار آمریکا از افغانستان نمی گذرد که تکفیری ها با چراغ سبز آمریکا حملات خود را به مساجد شیعیان تشدید کرده اند.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه مرزهای زمینی با عراق کاملاً بسته است، گفت:‌ هیچ خدماتی در این مرزها به زائران داده نمی‌شود.

در حال حاضر دولت در حال اجرای دقیق قانون مجلس تحت عنوان اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها است. بر همین اساس نه اجرای قانون مجلس متوقف شده، نه توافق جدیدی با آژانس اتفاق افتاده است.

در بیانیه‌ مشترک ایران و آژانس توافق شد به بازرسان آژانس اجازه داده شود تا نسبت به سرویس فنی تجهیزات نظارتی مشخص شده و جایگزینی کارت‌های حافظه آن‌ها که تحت مهر و موم مشترک در ایران است، اقدام کنند.
رحیمی گفت: باتوکل بر خدا و توسل به ائمه اطهار(ع) و با توجه به قدرت و پتانسیل داخلی اعم از نیروی انسانی کارآمد، استعدادهای و قابلیت های جوانان کشور، ذخایر خدادادی، دانش ها و علوم بنیادی که در طول ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در اختیار این مملکت قرار گرفته است می توان کشور را به جایی برد که نیازی به غرب نباشد.

یک تیپ از مدعیان اصلاحات تشکیل شود و مدعیان اصلاحات جهت اعزام به افغانستان در آن ثبت‌نام کرده و برای مبارزه به پنجشیر و یا هر نقطه دیگر افغانستان اعزام شوند. نام « تیپ اصلاحاتیون» !

فخرالاسلام بیان کرد: در طول ۲۰۰ سال گذشته سراغ نداریم که استعمارگران اعم از انگلیس، آمریکا و سایر کشورهای اروپایی که نقش استعماری در این دو سده داشته اند برای آبادانی یک کشور و رفاه و آسایش مردم به کشوری پا نهاده باشند و حضور آن‌ها در یک کشور جزء خسران نتیجه‌ای نداشته است.
کمیته اعزام ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) اطلاعیه پیش ثبت نام از متقاضیان زیارت کربلای معلی در اربعین حسینی را منتشر کرد.

بزرگ ترین ائتلاف شرکت‌کننده در انتخابات به لحاظ شمار نامزدها ائتلاف «عزم» به ریاست «خمیس الخنجر» است.

اگر به منفعت کشور همسایه می‌اندیشید، نگذارید که آن کشور از نخبگان خالی شود و یا آن نخبگان فردا با کوله‌باری از اندوخته‌ها و طبیعتاً افکار کشورهای دیگر به افغانستان برگردند.

قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 74 بعدي