در پیام تسلیت رهبری برای ارتحال آیت الله هاشمی شاهرودی،اشاره ای هم به شهادت سه برادرشان شده بود که در این گزارش به این موضوع پرداخته ایم.
پیکر ۷۲ شهید دفاع مقدس متعلق به عملیات‌های محرم، رمضان و کربلای پنج، تک دشمن در سال ۶۷ و سال آخر دفاع مقدس که در مناطق شلمچه، نهر کتیبان، زبیدات و شرق بصره تفحص شده‌اند از مرز شلمچه به میهن اسلامی بازگشتند.
نبرد هوایی شروع می‌شود و بعد از چند لحظه، در میان حیرت حاضران، مصطفی با چند مانور ماهرانه از سرگرد پاکستانی شات می‌گیرد. پس از پایان پرواز، سرگرد خلبان به نزد اردستانی جوان که در آن زمان ستوان دوم بود می‌آید و می‌گوید: «تو قهرمانی، نه من»

سید اسماعیل ۱۵ روز قبل از شهادت به خانه آمد و از همه حلالیت گرفت. گویی می‌دانست که شهادت نصیبش می‌شود. بسیار به پدر و مادرم احترام می‌گذاشت. اهل نماز اول وقت بود.
فرمانده سپاه خنداب از اعزام 80 نفر از دانش‌آموزان دختر مدارس متوسطه پایه دهم شهرستان خنداب در قالب دو اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
پدر شهید 14 ساله در خنداب گفت: من انگیزه شهادت فرزندانم را داشتم، امروز هم 5 پسر دارم، اگر بخواهند برای جهاد بروند، مانع نمی شوم.
پیکرهای مطهر 78 شهید دفاع مقدس پس فردا از مرز شلمچه وارد کشور می شوند.
مجموعه پوستر آمریکا در کلام امام خمینی (ره)
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: اولین یادواره 207 شهید شهرستان امروز با حضور سردار پورجمشیدیان معاونت تربیت و آموزش نیروی زمینی سپاه پاسداران و مداح اهل بیت حاج سید مهدی میرداماد در امام زاده محمد مسعود (ع) خنداب برگزار خواهد شد.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار کرد: اگر از درون کشور، رخنه ای ایجاد نشود داعش که عددی نیست، همه عالم هم جمع شوند، نمی توانند کاری با این نظام حسینی(ع) انجام دهند، مگر اینکه یک غفلت داخلی صورت گیرد.
قبلي 1 2 3 4 بعدي