رئیس سازمان انرژی اتمی ضمن بیان اینکه ما توانستیم انحصار تولید اکسیژن ۱۸ که فقط در اختیار چند کشور است را بشکنیم گفت: دانشمندان ما پس از حدود ۴ سال کار شبانه‌روزی بالاخره موفق به تولید این محصول شدند و قدم بزرگی را برداشته‌اند.
بیمارستان ۲۲۴ تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی امیرالمومنین(ع)اولین بیمارستان کشور است که توانسته ۳ استاندارد بین المللی در حوزه های کیفی، ایمنی و آموزش کسب کند.
رئیس سازمان خصوصی سازی، از اتمام مرحله واریز سود سهام عدالت روستائیان و عشایر تا ۲ هفته آینده خبر داد.
شهرستان خنداب جزو شهرستان هایی است که در تمامی روستاهای آن در حوزه پیشگیری از حوادث نیرو مستقر است.
با ارائه لایحه بودجه 97 به مجلس، وزیر ارتباطات به اولین منتقد آن تبدیل شد.
جمشید پورتوکلیان از جوانان کارآفرین خندابی است که با ۳۲ سال سن توانسته است با راه اندازی یک کارگاه کیف دوزی، ضمن نقش آفرینی در حوزه اقتصاد مقاومتی برای 9 نفر دیگر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کند.
مریم رفیعی بانویی روستایی است که ثابت کرده در سخت ترین شرایط حتی با وجود امکانات اندک هم می توان کارآفرین شد و اشتغال آفرید.
رئیس سازمان برنامه با تأکید بر اینکه حذف یارانه پردرآمدها به‌صورت سلیقه‌ای نخواهد بود، گفت: آیین‌نامه اجرایی این اقدام، در سازمان برنامه تدوین و به تصویب هیئت وزیران خواهد رسید.
معافیت از کاهش تولید نفت امتیاز اوپک برای تنها ایران نبود و در شرایطی که ونزوئلا، لیبی و ایران در سال گذشته نتوانستند تولید خود را به سقف برسانند شواهد حاکی از آن است که امسال نیز نخواهند توانست سقف تولید خود را رعایت کنند.
صرافی‌ها امروز نرخ هر دلار را با کاهش ۲۵۰ تومانی، به قیمت ۱۰ هزار ۷۵۰ تومان به فروش رساندند.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 95 بعدي