به نظر می رسد دولت به جای حمله به منتقدان داخلی که سخنانشان امروز تا حدود زیادی درست از آب درآمد تمرکز خود را معطوف به اروپایی کند که با وجود قول و قرارهای فراوان برای حمایت از برجام قدم قابل توجهی در این حوزه برنداشته است.
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: ماموران امنیتی ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر وزیر نفت پیدا کردند.
انگار به یک عادت ناخواسته و گریزناپذیر تبدیل شده است، انداختن تقصیر به گردن سیستم‌ها را می‌گویم، تا هر مشکلی مانند؛ تورم و گرانی تشدید می‌شود یا بروز ظهور می‌یابد، اگر دستمان به دشمن نرسد، فوراً کاسه و کوزه را بر سر سیستم‌های مختلف می‌شکنیم و آنها را در جایگاه متهمان اصلی می‌نشانیم.
درحالی برخی منابع از فشار برخی واردکنندگان خودرو به رئیس جمهور برای موافقت با ترخیص خودروها بدون ثبت سفارش و احتمال موافقت روحانی خبر می دهند که بانک مرکزی با این موضوع مخالف است.
رئیس سازمان انرژی اتمی ضمن بیان اینکه ما توانستیم انحصار تولید اکسیژن ۱۸ که فقط در اختیار چند کشور است را بشکنیم گفت: دانشمندان ما پس از حدود ۴ سال کار شبانه‌روزی بالاخره موفق به تولید این محصول شدند و قدم بزرگی را برداشته‌اند.
بیمارستان ۲۲۴ تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی امیرالمومنین(ع)اولین بیمارستان کشور است که توانسته ۳ استاندارد بین المللی در حوزه های کیفی، ایمنی و آموزش کسب کند.
رئیس سازمان خصوصی سازی، از اتمام مرحله واریز سود سهام عدالت روستائیان و عشایر تا ۲ هفته آینده خبر داد.
شهرستان خنداب جزو شهرستان هایی است که در تمامی روستاهای آن در حوزه پیشگیری از حوادث نیرو مستقر است.
با ارائه لایحه بودجه 97 به مجلس، وزیر ارتباطات به اولین منتقد آن تبدیل شد.
جمشید پورتوکلیان از جوانان کارآفرین خندابی است که با ۳۲ سال سن توانسته است با راه اندازی یک کارگاه کیف دوزی، ضمن نقش آفرینی در حوزه اقتصاد مقاومتی برای 9 نفر دیگر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کند.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 95 بعدي