آصفری گفت: رتبه بندی معلمان در دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قرار گرفته و امیدواریم تا پایان مهر ماه تعیین تکلیف شود چرا که این حق قانونی معلمان و فرهنگیان است.

نشست مشترک کمیسیون آموزش مجلس با حضور دو وزیر و یک سرپرست برگزار و مقرر شد از ابتدای مهرماه آموزش حضوری نباشد و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها از اواسط مهرماه به صورت تدریجی و ترکیبی باشد.

کمیته اعزام ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) اطلاعیه پیش ثبت نام از متقاضیان زیارت کربلای معلی در اربعین حسینی را منتشر کرد.

گزارشی درباره مداحی این شب‌های محمود کریمی سیدمجید بنی‌فاطمه و میثم مطیعی در حسینیه داوود العاشور بصره را در ادامه بخوانید.

توجه به مناطق کمتر توسعه‌یافته کشور به خصوص در مناطق مرزی، علاوه بر اینکه اهمیت دادن به آرمان‌های اصلی انقلاب اسلامی در خدمت به محرومان و اجرای عدالت است، در افزایش ثبات امنیتی کشور نیز مؤثر خواهد بود

آصفری گفت: ارسال بیش از ۱.۵ میلیون دوز واکسن آلوده به ژاپن بایستی درس عبرتی باشد برای افرادی که به آمریکایی ها زیاد از حد خوشبین هستند.
در گزارش پیش رو تصاویری جالب برای طرفداران مطالب نوستالژی گردآوری کرده‌ایم.
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی  به مناسبت روز جهانی مساجد گفت: ۳۴ مسجد این استان در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده و کانون گردشگری مذهبی استان مرکزی هستند.
اهمیت مشاوره قبل از ازدواج برای داشتن یک زندگی خانوادگی سالم و پرانرژی و ساختن یک رابطه متعهدانه بسیار زیاد است.
مسلم معین، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج از تولید بازی رایانه‌ای و فاخر مختار خبر داد و گفت: این بازی پس از دهه اول محرم رونمایی می‌شود.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 196 بعدي