سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ۲۲ بهمن ماه را جشن شگفتی‌ساز وحدت ملی ایرانیان، آوردگاه تحقیر شیطان بزرگ و حاکمان شرور، خبیث و دغل باز آمریکا و متحدان کاخ سفید و سرآغاز فصل نوین خدمت به مردم سرافراز ایران دانست.
مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی صبح جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ با سخنرانی آیت الله جنتی در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.
به دلیل تقارن ایام عزاداری حضرت فاطمه زهرا(س) با جشن پیروزی انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از مردم درخواستی داشتند.
در سطح شهرستان 8 هزار دانش آموز در 134 مرکز آموزشی درحال تحصیل هستند . خوشبختانه با کمک خیرین 85 درصد مدارس مقاوم سازی و از نظر گرمایشی 100 درصد تجهیز شده اند.
زمانی که می گوییم اصلاح باورها و رفتارهای غلط، منظورمان عیب زدایی است نه عیب جویی و بر همین ‏اساس در آموزه های دینی نیز عیب زدایی در مقام هدیه دادن به دیگران مورد توجه قرار گرفته است.
حوزه انقلابی باید در مقابل فسادها و کم کاری ها بایستد؛ و هم و غم همه مردم و مسئولین باید برای پیشرفت انقلاب اسلامی باشد‌.
سید جواد هاشمی گفت:ابوالقاسم طالبی نشان داد که کارگردان بسیار توانمندی است و موفقیت او در قلاده‌های طلا از جهت فنی بسیار ستودنی است.
همایش تجلیل از رتبه های برتر کنکور 97 با حضور فرماندار، مدیر و معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان خنداب و مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی و جمعی از دانش آموزان دختر و پسر پایه دوازدهم شهرستان خنداب در سالن چند منظوره شهید فهمیده شهر خنداب برگزار شد
فرمانده انتظامي شهرستان خنداب گفت: در اجراي احکام قضائی، ۱۵حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان خنداب مسدود شد.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 193 بعدي