رهبر انقلاب چهارشنبه شب در مسجد مقدس جمکران حضور یافتند.
برخی از کنکوری‌ها در ایام باقی مانده تا کنکور به سراغ مصرف موادی مانند شکلات می‌روند که انرژی بگیرند..
مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان خنداب گفت: در طرح تفکیک جنسیت به دنبال کیفیت‌بخشی آموزش هستیم و برای تحقق این امر همه مردم و مسئولین شهرستان باید دست در ست هم دهیم تا زیرساخت شهری و فرهنگ جامعه را آماده کنیم.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ۲۲ بهمن ماه را جشن شگفتی‌ساز وحدت ملی ایرانیان، آوردگاه تحقیر شیطان بزرگ و حاکمان شرور، خبیث و دغل باز آمریکا و متحدان کاخ سفید و سرآغاز فصل نوین خدمت به مردم سرافراز ایران دانست.
مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی صبح جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ با سخنرانی آیت الله جنتی در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.
به دلیل تقارن ایام عزاداری حضرت فاطمه زهرا(س) با جشن پیروزی انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از مردم درخواستی داشتند.
در سطح شهرستان 8 هزار دانش آموز در 134 مرکز آموزشی درحال تحصیل هستند . خوشبختانه با کمک خیرین 85 درصد مدارس مقاوم سازی و از نظر گرمایشی 100 درصد تجهیز شده اند.
زمانی که می گوییم اصلاح باورها و رفتارهای غلط، منظورمان عیب زدایی است نه عیب جویی و بر همین ‏اساس در آموزه های دینی نیز عیب زدایی در مقام هدیه دادن به دیگران مورد توجه قرار گرفته است.
حوزه انقلابی باید در مقابل فسادها و کم کاری ها بایستد؛ و هم و غم همه مردم و مسئولین باید برای پیشرفت انقلاب اسلامی باشد‌.
سید جواد هاشمی گفت:ابوالقاسم طالبی نشان داد که کارگردان بسیار توانمندی است و موفقیت او در قلاده‌های طلا از جهت فنی بسیار ستودنی است.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 194 بعدي