مراسم عزاداری سالروز رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت سبط اکبر حضرت امام حسن مجتبی (ع) صبح امروز در حسینیه امام خمینی (ره) با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس به تشریح آخرین جزئیات از بازگشایی مدارس پرداخت و گفت: مدارس پرجمعیت روستایی و عشایری از هفته آینده با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی دایر می‌شوند.

در مرحله اول بازگشایی و آموزش‌های حضوری مدارس ابتدا باید بازگشایی محدود در مناطقی از کشور اتفاق بیفتد و با مشاهده اوضاع مساعد به سمت اقناع سازی افکار عمومی و به ویژه والدین پیش رفت.

آصفری گفت: رتبه بندی معلمان در دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قرار گرفته و امیدواریم تا پایان مهر ماه تعیین تکلیف شود چرا که این حق قانونی معلمان و فرهنگیان است.

نشست مشترک کمیسیون آموزش مجلس با حضور دو وزیر و یک سرپرست برگزار و مقرر شد از ابتدای مهرماه آموزش حضوری نباشد و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها از اواسط مهرماه به صورت تدریجی و ترکیبی باشد.

کمیته اعزام ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) اطلاعیه پیش ثبت نام از متقاضیان زیارت کربلای معلی در اربعین حسینی را منتشر کرد.

گزارشی درباره مداحی این شب‌های محمود کریمی سیدمجید بنی‌فاطمه و میثم مطیعی در حسینیه داوود العاشور بصره را در ادامه بخوانید.

توجه به مناطق کمتر توسعه‌یافته کشور به خصوص در مناطق مرزی، علاوه بر اینکه اهمیت دادن به آرمان‌های اصلی انقلاب اسلامی در خدمت به محرومان و اجرای عدالت است، در افزایش ثبات امنیتی کشور نیز مؤثر خواهد بود

آصفری گفت: ارسال بیش از ۱.۵ میلیون دوز واکسن آلوده به ژاپن بایستی درس عبرتی باشد برای افرادی که به آمریکایی ها زیاد از حد خوشبین هستند.
در گزارش پیش رو تصاویری جالب برای طرفداران مطالب نوستالژی گردآوری کرده‌ایم.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 197 بعدي