بانوان شهر جاورسیان به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) با پیاده روی عزاداری و سوگواری کردند.
یک روانشناس بالینی درباره تشخیص و درمان اختلال اوتیسم در دوران کودکی توضیحاتی داد.
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،محفل انس با قرآن با تلاوت قاری  ممتاز بین المللی در مسجد صاحب الزمان(عج) خنداب برگزار شد.
در توصیف انقلاب همین کفایت می کند که امام خمینی (ره) از انقلاب اسلامی با عنوان هایی مانند "معجزه قرن" و "انقلاب ما انفجار نور بود " یاد کرده است.
بررسی شرایط اقتصادی ایران در دهه منتهی به 57 و مقایسه آن با سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی گویای بسیاری از حقایق است؛ پیش از انقلاب در بخش کشاورزی به دلیل اجرای برخی استراتژی‌ها بسیاری از محصولات استراتژیک مورد نیاز از طریق منابع وارداتی تأمین می شد.
در سطح شهرستان 8 هزار دانش آموز در 134 مرکز آموزشی درحال تحصیل هستند . خوشبختانه با کمک خیرین 85 درصد مدارس مقاوم سازی و از نظر گرمایشی 100 درصد تجهیز شده اند.
شهرستان خنداب جزو شهرستان هایی است که در تمامی روستاهای آن در حوزه پیشگیری از حوادث نیرو مستقر است.
دوقطبی کاذبی که وی با اسلام رحمانی که در مقابل آن قطعا اسلام خشونت طلب وجود دارد ایجاد کرده است و در همه سخنان وی این دوقطبی آشکار است و تکنیکی است که وی سعی می کند مخاطب خود را با آن به سخنان خود معطوف کند
خسرو معتضد، مورخ تاریخ معاصر درباره واکنش مردم به فرمان کشف حجاب گفت: مردم عصبانی بودند و فکر می‌کردند این برنامه ای برای فرنگی کردن ایرانی ها است و این احساسات در میان مردم بود.خسرو معتضد، مورخ تاریخ معاصر درباره واکنش مردم به فرمان کشف حجاب گفت: مردم عصبانی بودند و فکر می‌کردند این برنامه ای برای فرنگی کردن ایرانی ها است و این احساسات در میان مردم بود.
تأکید بر پیوستگی زکات با نماز، تنها در دین مبین اسلام مطرح نبوده است، بلکه در ادیان سابق نیز بر این پیوستگی تأکید شده و فریضه زکات در کنار فریضه نماز، مطرح شده است.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 25 بعدي