در این گزارش نگاهی به برخی از عادت‌های مفید و کارساز برای داشتن یک زندگی شادتر می‌اندازیم.
نخستین بار که شرایط کرونایی بر مراسم و مناسک مذهبی حاکم شد آنچه هیئت‌های عزاداری در سراسر کشور در سبک و شیوه‌ی برگزاری مراسمات عزاداری با حفظ پروتکل‌های بهداشتی به نمایش گذاشته‌اند جلوه‌گر یک نظم و کار برنامه‌ریزی‌شده بود که تحسین بسیاری از کارشناسان بهداشتی را نیز برانگیخت.
برخی مواد غذایی هستند که می‌توانند به پیشگیری از سفیدی زودهنگام مو‌ها کمک کنند.

نمایندگان استان خوزستان «عدم مدیریت آب» را اصلی‌ترین دلیل بحران آب در این خطه دانستند محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام وارد خوزستان شد

«مطالبه‌گری» برای کارگران مطلوب است، اما مطالبه‌گری گزینشی و بر مبنای منافع سیاسی، نشان‌دهنده سوءاستفاده از مطالبات کارگران و نگاه ابزاری به آن است.

سرهنگ گودرزی گفت:بیش از ۱ هزار و ۲۰۰ نفر از مردم در مناطق محروم استان خدمات ویژه بهداشتی و درمانی در قالب طرح شهید رهنمون دریافت کرده اند و ۲۰ تیم همواره در این راستا به مردم خدمات رسانی می کنند.

در آخرین روزهای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، گزارشی با عنوان «نقشه راه اقتصادی» توسط ستاد آیت الله سید ابراهیم رئیسی منتشر شد که توضیحاتی درباره مهمترین اولویت های اقتصادی وی داده بود.

عبدی گفت: دشمنان به دنبال ترویج ولنگاری و برهنگی در جامعه اسلامی هستند و در این مسیر از هیچ توطئه‌ای فروگذار نمی‌کنند و لذا باید هوشیارانه در مقابل توطئه‌های آنها عمل کنیم.

مراجع عظام تقلید در دیدار با رئیس جمهور منتخب با اشاره به گلایه مردم از وضعیت اقتصادی بر ضرورت اهتمام جدی دولت جدید برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تاکید کردند.

بعضی از کارهای اسدالله برایم خیلی عجیب به نظر می رسید، مثل مطالعه اش در زمان فراغت! کتاب چهل حدیث امام خمینی(ره) و را هر وقت فرصت می شد باز کرد و مطالعه می کرد!

قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 26 بعدي