رئیس کمیته نیروهای مسلح آمریکا گفت: "آمادگی ارتش در نقطه بحرانی است. این بحران به نیروی هوایی محدود نمی شود."
بخش رادیولوژی و سونوگرافی بیمارستان از سالهای پیش تجهیز شده بود اما به علت نبود نیروی انسانی متخصص قابل بهره برداری نبود که با پیگیری های انجام شده از فروردین ماه سال جاری روزهای یکشنبه و دوشنبه در بیمارستان مهر خدمات ارائه می شود.
همشهریان عزیز کما فی السابق در صورت مشاهده رعایت نشدن قانون و گرانفروشی و در واحدهای صنفی می توانند از طریق شماره تلفن 124 به سامانه دریافت و رسیدگی به شکایات منعکس تا ضمن رسیدگی ،اقدام قانونی متناسب نیز به عمل آید.
سرطان در کودکان علائم هشدار دهنده‌ای دارد که با تشخیص به موقع می‌توان جان کودک را نجات داد.
بانوان شهر جاورسیان به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) با پیاده روی عزاداری و سوگواری کردند.
یک روانشناس بالینی درباره تشخیص و درمان اختلال اوتیسم در دوران کودکی توضیحاتی داد.
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،محفل انس با قرآن با تلاوت قاری  ممتاز بین المللی در مسجد صاحب الزمان(عج) خنداب برگزار شد.
در توصیف انقلاب همین کفایت می کند که امام خمینی (ره) از انقلاب اسلامی با عنوان هایی مانند "معجزه قرن" و "انقلاب ما انفجار نور بود " یاد کرده است.
بررسی شرایط اقتصادی ایران در دهه منتهی به 57 و مقایسه آن با سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی گویای بسیاری از حقایق است؛ پیش از انقلاب در بخش کشاورزی به دلیل اجرای برخی استراتژی‌ها بسیاری از محصولات استراتژیک مورد نیاز از طریق منابع وارداتی تأمین می شد.
در سطح شهرستان 8 هزار دانش آموز در 134 مرکز آموزشی درحال تحصیل هستند . خوشبختانه با کمک خیرین 85 درصد مدارس مقاوم سازی و از نظر گرمایشی 100 درصد تجهیز شده اند.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 25 بعدي