بعضی گمان کرده‌اند که ایران چون رسانه قدرتمندی که پیامش را در کل دنیا منعکس سازد و به گوش آمریکایی‌ها هم برساند، ندارد پس نمی‌تواند به عملیات روانی علیه آمریکا دست بزند که این‌اشتباه است.
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: آذری جهرمی به جای اینکه کمپین حمایت از کتاب راه بیندازد چرا مطالبات حضرت آقا را زمین گذاشته است؛ شبکه ملی اطلاعات مطالبه صریح رهبری است.
مدرس سیاسی استان گفت : در صورتی که فتنه گران و برنامه ریزان فتنه 98 دست از خیانت، وطن فروشی، قدرت‌طلبی و فتنه برندارند قطعاً با مشت محکم جریان عظیم مردم انقلابی مواجه خواهند شد و دیگر در امان نخواهند بود.
افتخار ما این است که در کشوری زندگی می کنیم که بزرگانی از خود مردم و از جنس همین مردم که به لحاظ تقوایی، داشتن بصیرت، تقوا، ایمان، عمل و به لحاظ داشتن دین به عنوان زعما و بزرگان و رهبران دینی این کشور قرار دارند و این نعمتی از طرف خداوند است.
گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج با واکنش گسترده از سوی رسانه های خارجی و اپوزیسیون همراه شد؛ در همین راستا رسانه سعودی انگلیسی «ایران اینترنشنال» از سخنان سردار غیب پرور در همایش فعالان فضای مجازی بسیج به شدت عصبانی شده است.
جانشین معاونت آموزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: اگر دولتمردان به این باور برسند که به توانمندی داخلی تکیه کنند مشکلات اقتصادی رفع خواهد شد؛
حضرت آیت الله خامنه ای به مناسب برگزاری کنگره اتحادیه جهانی علمای مقاومت پیامی را ارسال کردند.
در حالی که براساس حکم تشکیل شورای عالی فضای مجازی، مقرر شده که هر سه هفته یک بار جلسات این شورا برگزار شود، روحانی مدعی شد که جلسات شورای عالی فضای مجازی را هر دو هفته یک بار برگزار می کند.
همواره کارکردهای مثبت و منفی برای تمام بازیهای کامپیوتری وجود دارد ولی در بازی «کلش آف کلنز» کارکردهای منفی بر مزایا برتری یافته است و همین موجب انتقاد جدی فعالان اجتماعی شده است.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 13 بعدي