مسلم معین، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج از تولید بازی رایانه‌ای و فاخر مختار خبر داد و گفت: این بازی پس از دهه اول محرم رونمایی می‌شود.

اصلاح‌طلبان می‌خواهند به بهانه طرح صیانت از فضای مجازی، افکار عمومی را از مسئله اصلی پاسخگویی و کارنامه دولت روحانی منحرف کنند و روی ۸ سال فاجعه حقیقی! سرپوش بگذارند.

چرا باید فضای مجازی مدیریت شود؟ «اسمش فضای مجازی است درحالی‌که واقعا فضای حقیقی است» و «همه‌ کشورهای دنیا روی فضای مجازیِ خودشان دارند اِعمال مدیریت می‌کنند».

کار برای مدافعان حرم و ثبت و ضبط خاطرات واقعاً سخت است. گاهی خانواده‌ها و اطرافیان باور ندارند که حرف‌ها و خاطراتشان می‌تواند در جامعه اثرگذار باشد.

حیدر زاده حیا و عفت را مهمترین رکن امنیت عنوان کرد و گفت: پایه و عنصر امنیت در جامعه عفت و حیا است.
جواهری گفت: رسانه‌های بیگانه می‌دانند اگر پوشش درست و عفاف و حجاب را از زنان بگیرند خانواده متزلزل خواهد شد و وقتی خانواده متزلزل شد به اهداف شوم خود دسترسی پیدا کنند.
صادقی گفت: مقابله همه‌جانبه با توطئه‌های فرهنگی و هم‌افزایی همه ظرفیت‌های موجود برای مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی مطالبه مهم زنان متعهد و انقلابی از مسئولان و دست‌اندرکاران دستگاه‌های فرهنگی است.
عبدی گفت: دشمنان به دنبال ترویج ولنگاری و برهنگی در جامعه اسلامی هستند و در این مسیر از هیچ توطئه‌ای فروگذار نمی‌کنند و لذا باید هوشیارانه در مقابل توطئه‌های آنها عمل کنیم.

حسین آقا! شما فقط به حضرت آیت‌الله مصباح اهانت نکرده‌ای بلکه به میلیون‌ها انسان پاکباخته و آزاده‌ای که از برکات وجود آن مرد خدا بهره برده‌اند نیز اهانت کرده‌ای و صدالبته به شهدا.

سمت‌وسوی فضای مجازی باید به سمت هدایت‌گری، ارتقا فکری، روشنگری، اصلاح امور، بالا بردن اطلاعات و بصیرت افراد و نگرش افراد به سمت تعالی باشد.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 بعدي