مردم عراق با برگزاری تظاهرات چند میلیونی علیه حضور نیروهای آمریکایی، با اشغالگران اتمام حجت و اعلام کردند که اگر نظامیان آمریکایی با پای خودشان عراق را ترک نکنند، به زور آنها را از عراق خارج می‌کنند.
مردم عراق از نخستین ساعت صبح امروز با حضور در خیابان‌های بغداد، در حال آماده شدن برای برگزاری تظاهرات میلیونی ضد حضور نظامی آمریکا در این کشور هستند
در دو هفته اخیر بسیاری از اولین ها در کشور اتفاق افتاد از جمله اولین تشییع میلیونی، اولین ضربه موشکی به پایگاههای آمریکایی و اولین حضور میلیونی نمازگزاران در نماز جمعه بود.
 یادواره شهید سردار سلیمانی و شهدای شهر خنداب  با حضور گسترده مسئولین شهرستان و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و مردم شهیدپرور خنداب در آستان مقدس امامزاده محمد مسعود (ع) این شهر برگزار شد.
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: از تولیدات برتر "دومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسيج" حمایت می‌کنیم
در بساط توصیه‌های دوستانه آدم‌ها، همیشه چند توصیه تغذیه‌ای وجود دارد. افراد فارغ از اینکه شرایط فرد مقابلشان چه باشد از تجربه‌های خوردن‌های اندک و نخوردن‌های بسیار حرف می‌زنند. لیست مواد غذایی ممنوعه و مجاز را به اشتراک می‌گذارند تا آنها هم از راه سختشان به لاغری یا چاقی برسند.
مسلم معین گفت: در مرحله اول، تولیدات این ۱۵۰۰ نفر و تیم های تخصصی را ۲۰۰ نفر به عنوان داور، رصد، ارزیابی و داوری کرده و خروجی این محصولات را در صورتی که دارای استانداردهای علمی باشند به یک فینال راه پیدا می‌کند که تلاش می کنیم تا پایان سال در تهران مرحله فینال برگزار شود.
بهتر از هرکسی رهبر معظم انقلاب به ویژگی ولایتمداری و اعتقاد قلبی و راسخ حاج قاسم به "ولایت فقیه" واقف بودند اما از آنجا که این موضوع به شخص و جایگاه والای ایشان برمی‌گشت از اشاره مستقیم به آن خودداری فرمودند.
بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: همیشه در ایران و گرگان احساس امنیت کردم و معتقدم ایران جای خوبی برای بسکتبال و پیشرفت کردن است.
خیانت سه دولت اروپایی به ایران، در قضیه برجام، برای کسانی که اندکی با تاریخ آشنایی دارند، تعجب‌آور نبود.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 405 بعدي