عبدی در ادامه بیان کرد: حمله دشمن به ایران حمله به خاک نبود بلکه هدف نابودی جمهوری اسلامی ایران بود آن ها می دانستند که نظام جمهوری اسلامی در آینده یک جبهه مقاومتی در دنیا ایجاد می کند و بستر را برای ظهور امام زمان(عج) فراهم می کند.
مراسم یادواره شهر خنداب با حضور مردم و مسئولین در خنداب برگزار شد.
همزمان با هفته دفاع مقدس رژه خودرویی و موتوری نیروهای مسلح خنداب در این شهر برگزار شد.
رئیس جمهور گفت: مدارس اول مهر بازگشایی می شود و آموزش و پرورش باید درباره حضوری و مجازی و یا ترکیبی بودن آموزش در مدارس، اطلاع رسانی دقیق و واحد داشته باشد.
رجبی اظهار کرد: آمریکایی‌ها به دنبال منافع خود هستند، نمونه برجسته‌ای که ثابت کرد نمی‌شود به آمریکایی‌ها اعتماد کرد مذاکرات هسته‌ای و برجام بود، علیرغم اینکه آمریکا در برجام تعهداتی داده بود اما رئیس‌جمهور آمریکا برخلاف همه آن تعهدات از برجام خارج شد و تحریم‌ها را افزایش و ملت ایران را تحت‌فشار قرارداد.
زیارت از راه دور «امام حسین (ع)» مورد تاکید بسیاری از «ائمه اطهار (ع)» بوده است.

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: اگر به امید خدا اعزام زائر به اربعین با سلامت و بدون مشکل انجام شود، بتوانیم بعد ماه صفر اعزام‌های محدود زائر را داشته باشیم.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: خرید تضمینی گندم در استان در سال زراعی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ از خرداد ماه آغاز شد که مقداری زودتر از سالهای گذشته بود و در مجموع ۸۸هزار تن از ۱۸هزار محموله و ۹هزار کشاورز خریداری شد. این در حالی است که در مقایسه با سال قبل از آن که حدود ۳۲۰هزار تن گندم از ۶۲هزار محموله و ۲۶هزار کشاورز خریداری شده بود تفاوتی فاحش دارد و به یک چهارم رسیده است.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 485 بعدي