حجت‌الاسلام تاج‌آبادی با اشاره به اینکه حضرت علی(ع) آیینه تمام نمای عدالت و اخلاق بود گفت: حضرت علی (ع) در راه عدالت زندگی کرد و به شهادت رسید و صدای عدالت انسان معرفی شد.
اسماعیلی با اشاره به اینکه طرح تکمیل زنجیره تولید کشمش در شهرستان در دست بررسی است گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در یک برنامه چندساله زنجیر تولید کشمش از کاشت، داشت، برداشت، فرآوری و صادرات شامل این زنجیره تولید می‌شود.

وزیر بهداشت از آغاز تولید واکسن ملی از اردیبهشت ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: ۲۵۰ هزار دوز واکسن دیگر به زودی وارد می‌شود و امیدواریم تا پایان سال، گروه‌های آسیب پذیر نیز واکسینه شوند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اختلاف نظر بین مجلس و دولت درباره اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها فرمودند: مجلس و دولت اختلاف‌نظر امروزشان را حل کنند که نشان‌دهنده دوصدایی نباشد.
جلسه هماهنگی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک و هیات مدیره موسسه امدادگران عاشورایی برگزار شد.
آنجفی عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک گفت: متاسفانه باشگاه از موضوع جدایی خطیبی اطلاعی نداشت و اعضای هیئت مدیره از این خبر غافلگیر شدند و توافقات با باشگاه تراکتور از قبل صورت گرفته بود و عکسی که خطیبی با پرچم باشگاه تراکتور انداخته بود مربوط به قبل از این و بدون اطلاع باشگاه آلومینیوم بوده است.

شیوع ویروس کرونا در کشور دانشمندان خبره مان را بر آن داشت تا در جهت مقابله با این ویروس برآیند و واکسن کوو ایران برکت را تولید کنند.
مرحوم آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی (ره) در یکی از سخنرانی‌های خود به مناسبت ماه رجب، به موضوع «مَلَک داعی» پرداخت که در ادامه می‌خوانید.
موسوی تصریح کرد:مقام معظم رهبری همواره تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات دارند نظریه حضور حداکثری  به عنوان قدرت برای نظام و انقلاب ماست همه باید تلاش کنیم که این حضور همگانی را در انتخابات فراهم کنیم .
اولین شب جمعه ماه رجب لیلة‌الرغائب است. در روایات آمده که در این شب ملائک بر زمین نزول می‌کنند و از آن به عنوان شب برآورده شدن حاجات یاد می شود.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 448 بعدي