کارشناس مسائل بین‌الملل با اشاره به اینکه اجرایی شدن سند راهبردی همکاری‌های ۲۵ ساله این دو کشور می‌تواند از فشارهای تحریمی آمریکا بکاهد گفت: همکاری‌های تهران و پکن می‌تواند به شکل‌گیری بلوک اقتصادی مهم در منطقه برای تقابل با فشارها و تحریم‌های اقتصادی علیه ایران و چین مؤثر باشد.
نیکزاد با اشاره به اینکه هم‌اکنون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ۱۰ نقطه کشور مشغول بازسازی مناطق است که ۶ منطقه زلزله‌زده و ۴ منطقه سیل‌زده است گفت: بنیاد مسکن انقلاب از روز اول حادثه در کنار مردم قرار می‌گیرد و بدون اینکه اجازه استرسی مضاعف به مردم بدهد برای بازسازی نیز برنامه‌ریزی می‌کند.
دانشمندان روی آنزیمی در چربی به نام هیستون دی استیلاز ۶ (HDAC ۶) متمرکز شده اند و توانستند آن را در موش‌های چاق با رژیم‌های غذایی پرچرب مهار کنند.

به بهانه سالگرد شهادت سردار شهید حاج احمد کاظمی، یادداشت حاج قاسم سلیمانی در رسای حاج احمد کاظمی منتشر شد.

سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی روز پنجشنبه برای اراک بارش برف پیش بینی کرده است.
جمالیان با اشاره به اینکه کمتر از یک سالی است که مرکز دولتی درمان ناباروری بیمارستان امیرالمومنین(ع) اراک در راستای سیاست های افزایش جمعیت راه اندازی شده است گفت: چهارشنبه ۲۲ دی ماه اولین مورد مثبت آی وی اف در این مرکز به ثبت رسید.
انصاری گفت: اجرای طرح جهش تولید مسکن ضمن فعال‌سازی ۳۰۰ صنعت و ایجاد یک هزار عنوان شغل، گام بلندی در جهت حذف حاشیه‌نشینی و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

به همت رزمندگان نیروی دریایی سپاه یک باند توزیع موادمخدر در اطراف شهر کنارک در استان سیستان و بلوچستان توسط پایگاه امام علی(ع) نیروی دریایی سپاه متلاشی شد.

لطفی گفت:یکی از مسائل مهمی که امروز در دستور کار مخابرات منطقه مرکزی قرار دارد مدل تعرفه گذاری تلفن ثابت است و مخابرات به دنبال منطقی شدن تعرفه‌ها و خدمات مخابراتی در تلفن ثابت است.
اخوان معاون سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی با اشاره به اینکه وضعیت جوجه ریزی استان مطلوب است گفت: شهریور امسال ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه جوجه ریزی در استان انجام شده و باید در عرضه توزیع نظارت بیشتری صورت گیرد.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 494 بعدي