مردم برخی از روستاهای خنداب بعد از آغاز سال جدید به مساجد روستا رفته و عید را به یکدیگر تبریک می گویند.
فرماندار شهرستان خنداب از قشر جوانان و نخبگان شهرستان که دارای شرایط عضویت برای شوراها هستند درخواست کرد برای عضویت شوراها اقدام کنند.
کرایه اراک – خنداب که از مدت ها پیش و به طور غیر قانونی توسط راننده ها افزایش یافته بود،با تصویب شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان قانونی شد!
رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب گفت: برای حل مشکل رکود بازار و تقویت وضعیت صنوف امسال نمایشگاه بهاره در شهرستان خنداب برگزار نمی شود.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خنداب گفت: در حال حاضر ۲۴۰ خانوار این نهاد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند که اغلب مجریان طرح‌های اشتغال و خودکفایی و زنان سرپرست خانوار را شامل می شوند.
روزهای پایانی سال است و مردم خود را برای ورود به سال جدید محیا می‌کنند اما امسال به رغم وعده‌های مسئولین نه تنها قدرت خرید مردم کاهش داشته، بازاریان هم امسال گویا هنوز دخل‌شان خالی مانده است.


رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خنداب خیرین را منبعی برای رشد و توسعه کتابخانه و فرهنگ کتاب خوانی دانست و گفت: به همت یکی از خیرین این شهرستان مبلغ ۱۳ میلیون ریال برای کتابخانه عمومی این شهر کتاب خریداری شد.
جاده خنداب، یکی از جاده‌های پُر حاشیه استان مرکزی است که روزانه عده‌ای را به کام مرگ فرو می‌برد.
مراسم نمادین جشن درختکاری در آستانه هفته منابع طبیعی، در آموزشگاه کلینی روستای جوشیروان شهرستان خنداب با حضور مسئولین و دانش‌آموزان برگزار شد.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 318 بعدي