یک کارشناس سیاسی گفت: مردم برای انتخابات باید ملاک هایی از قبیل صداقت، عملکرد گذشته و سبک زندگی فرد را مدنظر قرار دهند و برنامه مناظره انتخاباتی کاندیداها باید عرصه ای برای ارائه برنامه و اقدامات عملی نامزدها باشد.
امام جمعه جاورسیان گفت: کاندیداها و طرفدارانشان باید از روش‌های غلط در تبلیغات بپرهیزند، زیرا یکی از کارهای زشت و ناپسند، استفاده‌ ابزاری از مقدسات و باورهای پاک و خالصانه‌ مردم است.
در لیست پروژه های نیمه کاره شهرداری شهر خنداب، پروژه هایی قرار دارد که به علت عدم تخصیص اعتبار با گذشت نزدیک به ۳ سال هنوز به مرحله عملی شدن نرسیده اند.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان خنداب گفت: جشنواره بین المللی فیلم رشد با هدف آموزش نکته های اخلاقی و تربیتی در مدارس شهرستان خنداب برگزار شد.
فرماندار شهرستان خنداب گفت: از ۳۶۵ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی، ۳۶۰ داوطلب توسط هیئت اجرایی و نظارت، تایید صلاحیت شدند.
بیمارستان خنداب از جمله پروژه های نیمه کاره‌ای است که سال‌هاست از سوی مسئولان زمان‌های متعددی را برای افتتاح آن وعده داده‌ بودند. بیمارستانی که در دهه فجر به صوررت موقت رونمایی و برای تجهیز به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده شد.
امام جمعه جاورسیان گفت: یکی از معیارهای اصلح به عنوان ولایی بودن، ایستادگی در برابر استکبار جهانی و زورگویی‌های ابر قدرتها و دفاع از مظلومان و مستضعفان است.
از هر گوشه زندگی روستایی می توان آوای دل انگیز و روح نواز طبیعت را با جان و دل شنید و لمس کرد، گویی زمان در اینجا آسوده تر میگذرد.

پیکر بی جان امیرعلی ۴ ساله توسط تیم غواصی آتش نشانی اراک، پس از گذشت ۱۷ روز از آب بیرون کشیده شد.
فرماندار شهرستان خنداب گفت: بر اساس بررسی هیئت اجرایی تمام کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی در شهرستان خنداب تایید صلاحیت و نتیجه به هیئت نظارت ابلاغ شد.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 320 بعدي