به وضوح مشخص است که احمدی نژاد از شیوه تبلیغات یا بازاریابی معکوس برای جلب توجه بیشتر استفاده می کند. به نظر می رسد که وی به این جمع بندی رسیده است که در هر صورت باید در صدر اخبار حضور داشته باشد.
از نمایندگان می خواهیم به وظیفه خود با قاطعیت عمل کنند نباید هیچ حاشیه امنی برای هیچ مسئولی وجود داشته باشد مسئولی که تخلفی از آن سر می زند باید این ترس در دل او به وجود بیاید که هر لحظه امکان دارد او را وادار به پاسخگویی کنند.
گیلاس و آلبالو  از میوه های محبوب تابستانی است که از باغهای شهرستان خنداب برداشت می شود.
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: اگر آقای ظریف اقدامات و عملکرد وزارتخانه تحت مسئولیت خود را قابل دفاع می‌دانند چرا از خودشان مایه نمی‌گذارند و با ارائه اسناد متقن و دلایل محکم از آن دفاع نمی‌کنند؟ و چنانچه عملکرد وزارت خارجه را نا‌موفق ارزیابی می‌کنند چرا آن را به حضرت آقا نسبت می‌دهند؟!
ظریف در اولین حضور خود در مجلس یازدهم گزارشی از وضعیت سیاست خارجی کشور و همچنین مشکلات و چالش‌های به‌وجود آمده را به نمایندگان تازه راه‌یافته به خانه ملت ارائه داد.
دشمنان و بدخواهان داخلی سعی در ایجاد شکاف و گسست بین امت و ولایت دارند; سیره حکومتی امام و رهبری بر این است که فرصت انتخاب گری را به مردم بدهند تا تجربه بیاندوزند.
فعالان مجازی خنداب به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی عکس نوشت هایی را تهیه کردند.

با توجه به ادامه روند شیوع ویروس کرونا، حرم مطهر رضوی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی میزبان زائران و مجاوران علی ابن موسی الرضا(ع) است.

برآیند سخنان روحانی در کاهش تعهدات باعث شد که اروپایی‌ها نسبت به فریادهای اعتراضی رئیس‌جمهور بی‌تفاوت شوند و در نهایت نیز در همراهی با آمریکا، آنها را علیه ایران جسورتر کند.
هفته‌ی حقوق بشر آمریکایی فرصت مغتنمی است برای بازخوانی جنایات رژیم ایالات‌متحده علیه ملت ایران و بشریت، ششم تا ۱۲ تیرماه که به همین منظور نام‌گذاری شده است برای ملت ایران همواره خاطرات تلخ را تداعی می‌کند و بخشی از پرحادثه‌ترین و سخت‌ترین روزها در تاریخ انقلاب اسلامی است.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 423 بعدي