اهداف انسان‌دوستانه‌ای برای «سازمان ملل متحد» تعریف شده است، اما از آنجا که پایه و بنیان این سازمان بین‌المللی توسط کشورهای استکباری و بر اساس تفکر نظام سلطه و سرمایه‌داری شکل گرفته و تاکنون هیچ اصلاح مؤثری در ساختار و ماهیت آن صورت نگرفته است.
فعالان مجازی شهرستان خنداب به مناسبت ۹دی عکس نوشته هایی را تهیه کردند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور تاکید کردند: گاهی کارگزاران در حرکت اشتباهی می کنند که در جامعه شکاف بزرگ ایجاد می‌کند.
با اجرای طرح تفکیک نه تنها مانع از تضعیف بنیان خانواده‌ها می شویم بلکه به سلامت روحی افراد جامعه و در نهایت سلامتی خانواده‌ها کمک می‌کنیم.
در شب ولادت با سعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
بخش رادیولوژی و سونوگرافی بیمارستان از سالهای پیش تجهیز شده بود اما به علت نبود نیروی انسانی متخصص قابل بهره برداری نبود که با پیگیری های انجام شده از فروردین ماه سال جاری روزهای یکشنبه و دوشنبه در بیمارستان مهر خدمات ارائه می شود.
افزایش قیمت مسکن تاجایی پیش رفته است که برخی نمایندگان مجلس در تلاش برای تفکیک وزارت راه از حوزه مسکن هستند
ازار افسار گسیخته امروز مورد انتقاد همه مردم است و ربطی به مسائل سیاسی ندارد.کنترل وضع اقتصادی امروز مطالبه همه مردم است،در حالیکه مسئولین مذاکره و سازش را تنها راه حل خود می دانند و برنامه ای غیر از تعامل با غرب ندارند از دولتمردان میخواهیم مدیریت بهتری داشته باشند
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 378 بعدي