کشف ذخایر و تسلیحات شیمیایی وابسته به داعش طی عملیات آزادسازی موصل و اقدام این گروه در آتش زدن کارخانه گوگرد موصل سناریو حملات شیمیایی داعش را قوت بخشیده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب گفت: هزار نفر از مردم شهرستان برای تجدید میثاق مجدد با آرمان‌های انقلاب و امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام خواهند شد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب ضمن بیان عملکرد شش ماهه اول سال 94 در بخش‌های مختلف از روند رو به رشد فعالیت های بنیاد شهید در خنداب خبر داد و گفت: جمع كل برنامه‌ها و عملكرد سه ماهه دوم سال جاری، تعداد 2200 مورد است که در مقایسه با عملکرد سه ماهه اول سال جاری تعداد 778برنامه افزایش داشته است.
روستای قاسم آباد آخرین روستای خنداب است و مردمان سختکوش آن که اکثرا کشاورز و دامدارند ۴ ماه است که با بی آبی دست و پنجه نرم می کنند.این درحالی است که هرچند ...
قطعنامه مربوط به تایید برجام که در مذاکرات هسته‌ای وین به جمع‌بندی نهایی رسیده بود به تصویب شورای امنیت سازمان ملل متحد رسید.
عبدالرضا هلالی گفت: به قول آقای مهران مدیری در سریال مرد هزار چهره که میگفت من اشتباهی ام، من هیچ وقت برای حاشیه درست کردن نیامده بودم و فکر نمی کردم شرایط اینگونه رقم بخورد.
گل کاری و کاشت چمن و نصب چراغ های رنگی در میدان شهدای گمنام در ابتدای ورودی شهر، جمع آوری خاک و زباله در کنار جداول و رنگ کاری خطوط عابر پیاده و سرعت گیرها از جمله کارهایی است که در حال انجام آن هستند.
90 درصد جوانان این شهرستان با وجود ظرفیت رودخانه قره چای با شنا آشنا هستند و با احداث استخر و راه‌اندازی هیئت شنا می‌توان استعدادهای این رشته ورزشی را هدایت کرد.
عزت و عظمت امروز کشور مرهون ایثارگری های شهدای دفاع مقدس است و اگر امروز جمهوری اسلامی ایران در جهان سربلند است، به برکت مجاهدت شهدای گرانسنگ انقلاب و جنگ تحمیلی است.