سرطان دومین علت مرگ و میر ایرانی‌هاست و امروز به بهانه روز جهانی سرطان به بیان آمار، میزان مرگ و میر و علل ابتلا به سرطان به عنوان یک بیماری کشنده پرداخته‌ایم.
سلام بر شهدا و بر فرهنگ همیشه روشنشان ،بر ما باد مرور خویش در بایدهای آنان و محک زدن خود در این غفلت گاه نسیان زا.
تأکید بر پیوستگی زکات با نماز، تنها در دین مبین اسلام مطرح نبوده است، بلکه در ادیان سابق نیز بر این پیوستگی تأکید شده و فریضه زکات در کنار فریضه نماز، مطرح شده است.
جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله ضمن بیان اینکه شهدا باخدا معامله کردند و به همین واسطه توانستیم در برابر دشمن تادندان‌مسلح بایستیم گفت: امروز ایستادگی و مقاومت درراه اهداف نظام برای آزادی خواهان جهان به الگو تبدیل‌شده است.
این هجمه‌ی تند رسانه‌های زنجیره‌ای به هر کس که خلاف خواست و نظر مطلوب جناح سیاسی آن‌ها حرکت کند، حتی اگر آن فرد مرجع تقلید جمعی از شیعیان باشد، عین «نفاق» این جریان را در رویکرد به مرجعیت نشان می دهد
کشف ذخایر و تسلیحات شیمیایی وابسته به داعش طی عملیات آزادسازی موصل و اقدام این گروه در آتش زدن کارخانه گوگرد موصل سناریو حملات شیمیایی داعش را قوت بخشیده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب گفت: هزار نفر از مردم شهرستان برای تجدید میثاق مجدد با آرمان‌های انقلاب و امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام خواهند شد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب ضمن بیان عملکرد شش ماهه اول سال 94 در بخش‌های مختلف از روند رو به رشد فعالیت های بنیاد شهید در خنداب خبر داد و گفت: جمع كل برنامه‌ها و عملكرد سه ماهه دوم سال جاری، تعداد 2200 مورد است که در مقایسه با عملکرد سه ماهه اول سال جاری تعداد 778برنامه افزایش داشته است.
روستای قاسم آباد آخرین روستای خنداب است و مردمان سختکوش آن که اکثرا کشاورز و دامدارند ۴ ماه است که با بی آبی دست و پنجه نرم می کنند.این درحالی است که هرچند ...
قطعنامه مربوط به تایید برجام که در مذاکرات هسته‌ای وین به جمع‌بندی نهایی رسیده بود به تصویب شورای امنیت سازمان ملل متحد رسید.
قبلي 1 2 بعدي