اخبار ویژه
فایل صوتی زیارت‌نامه حضرت زهرا (س) به همراه متن زیارت‌نامه در اینجا قابل دریافت است.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های صبح امروز (یکشنبه، سی دی‌ماه) که در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
بررسی شرایط اقتصادی ایران در دهه منتهی به 57 و مقایسه آن با سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی گویای بسیاری از حقایق است؛ پیش از انقلاب در بخش کشاورزی به دلیل اجرای برخی استراتژی‌ها بسیاری از محصولات استراتژیک مورد نیاز از طریق منابع وارداتی تأمین می شد.
دادگاهی در آمریکا روز جمعه تایید کرد که مرضیه هاشمی خبرنگار و مجری شبکه پرس تی‌وی ایران، در واشنگتن در بازداشت به سر برده و اتهامی علیه او مطرح نشده است.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های صبح امروز (شنبه، بیست‌ونهم دی‌ماه) که در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
در سطح شهرستان 8 هزار دانش آموز در 134 مرکز آموزشی درحال تحصیل هستند . خوشبختانه با کمک خیرین 85 درصد مدارس مقاوم سازی و از نظر گرمایشی 100 درصد تجهیز شده اند.
معاون امور اقتصادی استاندار مرکزی گفت: تا این لحظه مجموعاً حدود ۹۱۷ پروژه افتتاحی و کلنگ زنی اعم از عمرانی و اقتصادی برای دهه مبارک فجر با ارزشی بالغ بر ۲۱۶۸ میلیارد تومان پیش بینی شده است.
شهرستان خنداب جزو شهرستان هایی است که در تمامی روستاهای آن در حوزه پیشگیری از حوادث نیرو مستقر است.
دری نجف آبادی اشاره ای هم به وام گیری جنبش جلیقه زرد ها از انقلاب اسلامی کرد و افزود: فرهنگ مبارزه با استکبار و نفاق باید در دنیا قیام کند و در مقابل تفکر سرمایه داری زالو صفتانه بایستد تا جلوی اهداف پلید و شیطانی آنها را بگیرد.
دوقطبی کاذبی که وی با اسلام رحمانی که در مقابل آن قطعا اسلام خشونت طلب وجود دارد ایجاد کرده است و در همه سخنان وی این دوقطبی آشکار است و تکنیکی است که وی سعی می کند مخاطب خود را با آن به سخنان خود معطوف کند
فرشته روح افزا، معاون سابق شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی با اظهار اینکه سلبریتی ها بلد نیستند زندگی سالمی داشته باشند بیان کرد: اکثر سلبریتی ها زندگی های موفقی ندارند، بیشتر اینها طلاق می گیرند، زندگی های پایدار ندارند و برای همین اینها به این دلایل نمی توانند الگو باشند.
چند وقتی است صدای استخدام‌های بنفش بلند است. استخدام‌هایی که با محوریت جوانان رقم می‌خورد و به‌جای تکیه‌بر توانمندی جوانان به جوانان ستاد انتخاباتی بنفش‌ها تکیه دارد.
در این پیام آمده است: هم اکنون خیل عظیمی از دانشجویان دیروز، در کشور به کارهای بزرگ سرگرمند و لذت خدمت به پیشرفت دانش و فناوری در میهن خود را با همه‌ی وجود حس میکنند.
حجت الاسلام و المسلمین ریاضت گفت: اسم حضرت زینب (س) که به معنای زیبنده‌ی پدر است، نشان می‌دهد که برای شناخت عقیله‌ی بنی هاشم، باید امام علی (ع) را شناخت.
موسوی ادامه داد: اعتدالی که شما دم می زنید عنوان فریبنده است. طی چند سال اخیر نیروهای انقلابی را از ادارات کنار زدند و افرادی که با امام‌راحل در تضاد هستند، سرکار آوردند. این ها یعنی عوام فریبی و دشمنی با اسلام و انقلاب

کانال تلگرامی پایگاه خبری نسیم خنداب

پایگاه خبری دیارآفتاب-استان مرکزی

منشور خبرها

salamup.ir

nashrkhabar.ir

اوقات شرعی در خنداب