اخبار ویژه
کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه مردم و مسئولان می بایست بصیرت لازم را داشته باشند ، مخصوصاً در زمان بروز فتنه ها مسئولین دچار اشتباه محاسباتی نشوند، گفت: این خطبه مهم و تاریخی می تواند سرمشق مسئولان و فعالان سیاسی و مردم قرار گیرد.
همزمان با فرارسیدن سالروز وفات حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شرح مختصری از زندگینامه این حضرت را در زیر بخوانید.
انسان یک روز به دنیا می آید و روزی هم از دنیا می رود و تنها کردار و اعمالش برجا خواهد ماند
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا به سفر نخست‌وزیر ژاپن به ایران اشاره کرد و گفت: از دستاوردهای انقلاب اسلامی این است که ترامپ را در برابر انقلاب به التماس انداخته‌ایم و همین‌که مقام معظم رهبری پیام ترامپ را نپذیرفتند اوج اقتدار ایران و تحقیر آمریکا است.
رهبر انقلاب چهارشنبه شب در مسجد مقدس جمکران حضور یافتند.

اگر دوران امام‌خمینی(ره) را همزمان با جنگ سخت و جنگ نظامی تلقی کنیم، دوران زعامت مقام‌معظم رهبری ولی امر مسلمین را باید دوران رهبری انقلاب در جنگ نرم دانست.

معاون مرکز ملی فضای مجازی گفت: گزارش پیشرفت ۸۰ درصدی سند الزامات شبکه ملی اطلاعات به این مرکز ارسال شده و این گزارش با حضور ۴ عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی در دست ارزیابی است.
شبکه های خبری تل آویو اعلام کردند که به علت فشارهای روانی در ارتش، مصرف مواد مخدر و آزر و اذیت جنسی در میان نظامیان اسراییل افزایش نگران کننده ای یافته است.

تایید شخص اول اجرایی کشور نیز نتوانسته جامعه را برای کناره گیری یک وزیر جهت جلوس بر صندلی بهارستان قانع کند.

رئیس کمیته نیروهای مسلح آمریکا گفت: "آمادگی ارتش در نقطه بحرانی است. این بحران به نیروی هوایی محدود نمی شود."
امام خمینی الگوی کامل برای یک مومن و مبارز است که  در سنگر عبادت ،راز ونیاز با خدا ،ظلم ستیزی ، حق گویی ،طرفداری از محرومین و مستضعفان ایستادگی ودر برابر دشمنان نمونه است

کانال تلگرامی پایگاه خبری نسیم خنداب

پایگاه خبری دیارآفتاب-استان مرکزی

منشور خبرها

salamup.ir

nashrkhabar.ir

اوقات شرعی در خنداب