اخبار ویژه
چند عامل در برکناری مناف هاشمی نقش داشت که مردم در ظاهر مسئله سیل و مرخصی بی‌موقع مقام ارشد استان را می‌بینند، اما واقعیت امر جنگ پنهانی است که در کشور وجود دارد.
تقی‌زاده روشنفکر غربگرایی بود که موافق تقسیم ایران بین روسیه و انگلیس و مخالف ملی شدن صنعت نفت بود .
سیل اخیر مازندران در روستای اسفندان ساری خسارت قابل‌توجهی به ساختمان‌ها وارد کرده‌است، زندگی در برخی خانه‌ها امکان‌پذیر نیست و بازگشت دوباره منوط به بازسازی خانه‌ها است.
مقام معظم رهبری راه را برای ملت ایران‌نشان دادند و راه ما استفاده از فرصتهاست و باید محدودیتها را به فرصت تبدیل کنیم
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: به کوری چشم دشمنان، تقویت بنیه دفاعی را ادامه خواهیم داد و تحت فشار دیگران قرار نخواهیم گرفت.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خود سال ۱۳۹۸ را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند.
ایام البیض یکی از فرصت های مناسب دینی برای ارتقاء فرهنگی و عقیدتی مسلمانان است که با مغتنم شمردن این ایام موجب اصلاح رابطه خود با خدا می شود.
ناحیه مقاومت بسیج خنداب حادثه تروریتس نیوزیلند را محکوم کرد.
مجمع بسیج شهرستان  خنداب ضمن تبریک وتهنیت به پیشگاه مقام معظم رهبری مد ظله العالی به جهت داشتن امتی این چنین ولایتمدار وبصیر از کلیه مسئولان ارشد نظام ،استان وشهرستان انتظار دارد قدر این ملت فهیم را بدانند وبرای حفظ این عزت از هیچ اقدامی فرو گذار نکنند.که بی شک بهترین شکر گذاری این موهبت عظیم خدمت بی منت به آنان است.
والدین باید با همراهی کردن فرزندانشان در شب چهارشنبه سوری، خاطره‌ای خوب را در ذهن آنها از این جشن به یادگار بگذارند.
هر ساله با نزدیک شدن به پایان سال و آمادگی برای سال جدید، عده ای هر چند محدود با برگزاری مراسمی به نام "چهارشنبه سوزی" که با اصل خود بسیار فاصله دارد موجب یک عمر پشیمانی برای خود و دیگران می شوند.
به برکت انقلاب اسلامی تقابلی میان اسلام و استکبار ایجاد کردیم و این تقابل را به عنوان یک پیام به سایر کشورها صادر کردیم‌و توانستیم در خیلی از عرصه ها حرف برای گفتن داشته باشیم.
چشمهایمان ،بال های پرواز را در شهادت نامه ها می جویند تا ذره ای از اسرار عالم را که جز با شهادت عیان نمی شود ،نشانمان بدهند.

 

سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از سوی فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به دریافت نشان ذوالفقار مفتخر شد.
نشریه اصلاح‌طلب "صدا" با انتشار روایت ناگفته‌ای از استعفای ظریف به تشریح عصبانیت روحانی و مخالفتش با بازگشت وزیرخارجه پرداخت.

کانال تلگرامی پایگاه خبری نسیم خنداب

پایگاه خبری دیارآفتاب-استان مرکزی

منشور خبرها

salamup.ir

nashrkhabar.ir

اوقات شرعی در خنداب