بازدید: 548 | تاریخ انتشار : 19 آذر 1395
امام جمعه خنداب گفت: کشورهایی مانند قطر و امارات، هدفشان تفرقه افکنی میان مسلمین است و می خواهند به کشورهای اسلامی ضربه بزنند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،حجت الاسلام مجدی زاده کرمانی امام جمعه خنداب در خطبه های نماز جمعه شهر گفت: پیامبر اکرم (ص) می فرمایند:، «زمانی خواهد آمد که از امت من، از اسلام جز اسمی نمی ماند و از قرآن جز کتابتی باقی نمی ماند»، شرایط قبل از انقلاب به همین شکل بوده و بعد از انقلاب باعث شد تا از دین اسلام و قرآن نامی برده می شود، اگر به کشورهای منطقه بنگریم، خواهیم دید که از اسلام، فقط نامی باقی مانده و کتابت قرآن است و عمل به فهم قرآن وجود ندارد.

مجدی زاده اظهار کرد: امام سجاد(ع) می فرمایند، «کسی که بر دوستی ما اهل بیت از دنیا برود، خدا اجر و پاداش هزار شهید مانند شهدای بدر و احد را به او عطا می کند».

 

وی به فرارسیدن هفته وحدت اشاره کرد و افزود: رهبر انقلاب می فرمایند:«هفته وحدت، وحدت میان امت اسلام است»«امروز مسئله وحدت برای مسلمین یک نیاز قطعی است»، مشترکات میان شیعه و اهل سنت زیاد است، تلاش امام راحل و رهبر انقلاب از ابتدای انقلاب، وحدت میان شیعه و سنی بوده است، رهبری می فرمایند، کسی حق توهین به خلفا را ندارد.

امام جمعه خنداب گفت: کشورهایی مانند قطر، امارات هدفشان تفرقه افکنی میان مسلمین است و می خواهند به کشورهای اسلامی ضربه بزنند.

مجدی زاده خاطرنشان کرد: نماز انسان را از گناهان پاک می کند، سعی کنیم حضور خود را در مساجد پررنگ کنیم.

 انتهای پیام/ش

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *