بازدید: 504 | تاریخ انتشار : 8 دی 1395
همسر شهید خندابی گفت: در زندگی با شهید احمد خندابی، رفتارهایی از شهید دیدم و به این نتیجه رسیدم که شهادت حق وی بود.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سرهنگ پاسدار حسین روح افزا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب به همراه چند نفر از کارکنان سپاه با خانواده شهید پاسدار احمد خندابی در خنداب و شهید علی اکبر بارانی در روستای جوشیروان دیدار کردند.

روح افزا در دیدار با خانواده شهدا گفت: شهید یک حقیقت زنده است و امتداد دارد و علاوه بر آن زندگی می سازد، شهدا کارهای زیادی برای جامعه انجام می دهند.

وی در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، افزود: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب گفت: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان، آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی، دینی و البته کمترین کار ممکن است.

 

همسر شهید خندابی اخلاق و رفتار شهید احمد خندابی با خانواده را مورد تحسین قرار داد و گفت: زندگی من با شهید چند سالی بیشتر طول نکشید، اما من در این 5 سال اتفاقاتی را با این شهید تجریه کردم و رفتارهایی از ایشان دیدم و به این نتیجه رسیدم که شهادت حق احمد بود.

در این دیدارها مسائل و مشکلات این خانواده ها بررسی شد.

 

 

 

 

انتهای پیام/ش

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *