بازدید: 326 | تاریخ انتشار : 8 دی 1395
اراک- نماینده مردم اراک، کمیجان وخنداب در مجلس گفت: موضوع انتزاع حوزه انتخابیه کمیجان و خنداب و اختصاص یک نماینده برای این دو شهرستان، به مجلس ارائه شده و در کمیسیون شوراها در دست بررسی است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،  سید مهدی مقدسی روز چهارشنبه در رابطه با درخواست انتزاع شهرستان کمیجان و خنداب از حوزه انتخابیه اراک و اختصاص یک نماینده مجزا به این دو شهرستان اظهار داشت: از ابتدای مجلس دهم موضوع انتزاع حوزه انتخابیه کمیجان و خنداب را به همراه آقای علی اکبر کریمی، دیگر نماینده حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب در مجلس مورد پیگیری قرار داده ایم.

وی افزود: این اقدام در راستای پیگیری درخواست مردم این دو شهرستان و در اجرای اصل ۶۴ قانون اساسی انجام گرفت و هر دو نماینده حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب درخواست افزایش نمایندگان این حوزه را به مجلس ارائه کردند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس بیان کرد: هم اکنون این موضوع در دستور بررسی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی است چراکه باید به مانند یک قانون، در مجلس به تصویب برسد.

مقدسی خاطرنشان کرد: پیگیری های نمایندگان حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب برای تحقق این موضوع با توجه به درخواست مردم و مسئولین این دو شهرستان و ضرورت انجام آن، تداوم خواهد یافت و امیدواریم در نهایت این پیگیری ها به نتیجه مطلوب برسد.

منبع: خبرگزاری مهر

انتهای پیام/ش

تگها: انتزاع حوزه انتخابیه کمیجان و خنداب, مقدسی, نماینده مجلس, کمیسیون شوراهای مجلس

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *