بازدید: 879 | تاریخ انتشار : 9 دی 1395
جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: امروز تبعات فتنه را در کشور تحمل می کنیم، در حالیکه عده‌ای نادان که اسم خود را خواص گذاشتند، صحبت از رفع حصر فتنه‌گران میزنند، رأفت اسلامی و رهبر انقلاب باعث شده تا این افراد اعدام نشوند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سردار حمید اباذری جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) صبح امروز در همایش بصیرت ۹ دی که در سالن چند منظوره شهید فهمیده خنداب با اشاره به اوضاع منطقه، و شرایط کنونی در سوریه و عراق گفت: دشمنان از بی بصیرتی مردم و به ویژه خواص کشورهای منطقه، سوء استقاده کردند و اوضاع این کشورها را به آنچه که امروز شاهدیم، در آورده‌اند.

اباذری اظهار کرد: امروزه درد بزرگی دچار جوامع اسلامی شده است، هر چند که کلید این درد را قرن ها پیش، خوارج زدند، جمله معروف آنها، "تفرقه بینداز و حکومت بکن" است که در دامن اسلام انداختند و قرن هاست از این جمله سود برده‌اند، دنیای اسلام را با آن تکه تکه کردند، امروزه آمریکایی ها با شعاری بدتر از آن، در صدد نابودی جهان اسلام هستند.

مردم در برهه‌های مختلف از خواص پیشی گرفتند

وی افزود: هرگاه مردم با نگاه نافذ و با بصیرت به حوادث نگاه کردند، پیروز شدیم، با این وجود که بصیرت خواص بسیار موثر است، اما در اکثر حوادث مردم از خواص جلوتر هستند.

جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: انقلاب اسلامی به سادگی به این جایگاه و اقتدار امروز نرسیده است، در ابتدای انقلاب حوادث بسیاری در شهرها و استانها رخ داد، کودتاها، قصه طبس، فتنه حمله رژیم بعث به کشور ما و تحمیل ۸ سال جنگ بر ملت، نتوانست صبر آهنین مردم را به اتمام برساند.

فتنه بزرگتری در راه است

اباذری تصریح کرد: دشمنان اسلام تمام تلاش خود را با جنگ سخت و نرم برای نابودی انقلاب اسلامی انجام دادند، بزرگترین حادثه و آخرین تیر ترکش آنها در فتنه ۸۸ اتفاق افتاد، رهبر انقلاب در سال‌هایی که گذشت، بارها از فتنه یاد کردند و خطری را که ایجاد شده و خطرهای آینده را هشدار دادند، سنگینی و وزن خطر فتنه ۸۸ از جنگ ۸ ساله بیشتر بود.

حماقت سران فتنه، شیرینی انتخابات ۸۸ را بر کام مردم تلخ کرد

وی متذکر شد: مردم در سال ۸۸ بزرگترین حماسه سیاسی بعد از انقلاب را با مشارکت ۸۵ درصدی در انتخابات به نمایش گذاشتند، ۴۰میلیون نفر از مردم ایران با آرامش پای صندوق‌های رای آمدند، اما با حماقت سران فتنه، این شیرینی بر کام مردم تلخ شد و پیروزی بزرگی که انقلاب اسلامی را چندین پله ارتقاء بین المللی داده بود را صدها پله به عقب راند.

جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: فتنه گران ۸ ماه امنیت کشور را از بین بردند، مهمترین اتفاقی که در قضیه فتنه ۸۸ اتفاق افتاد و برای اولین بار اتفاق افتاد، انشقاق در صف آهنین مردم بود که وحدت ملی مخدوش شد، دشمنان از وضعیت غبار آلود استفاده و فتنه گران و مزدورانی را در کف خیابان رها کردند.

فتنه‌گران به دنبال ایجاد انشقاق در جامعه

اباذری با تاکید بر اتحاد مردم و مدیریت ۸ سال دفاع مقدس تاکید کرد: مردم در ۸ سال دفاع مقدس هزاران شهید تقدیم کردند تا امنیت برقرار باشد، ما جنگ نظامی را در اوایل انقلاب تجربه کردیم، اما دشمن در فتنه۸۸ با جنگ نرم و عملیات روانی، تلاش کرد تا صفوف آهنین مردم را بشکند و برای لحظاتی این اتفاق افتاد، این اتفاقات، برنامه های طراحی شده از طرف دشمنان و بازیگران و آتش بیاران این صحنه، افراد گول خورده داخلی بودند.

عده‌ای نادان حرف از رفع حصر فتنه گران می زنند

وی افزود: ما مضرات و آسیب های فتنه را حمل می کنیم، هنوز عده‌ای نادان که اسم خود را خواص گذاشتند، صحبت از رفع حصر فتنه‌گران میزنند، رأفت اسلامی و رهبر انقلاب باعث شده تا این افراد اعدام نشوند، یک دهم خباثت و جسارت های فتنه گران در پیشگاه مردم و انقلاب، اعدام است، فتنه گران ۸ ماه آسایش و آرامش را از مردم گرفتند و مردم را فریب دادند.

جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: ۹ دی روز بصیرت بود و جزء بزرگترین روزهای انقلاب اسلامی است، در روز ۹ دی صف شکسته شده و ترک خورده وحدت ملی به برکت خون امام حسین(ع) برطرف شد و مردم صف واحد شدند، مردم اختلافات سیاسی را کنار گذاشتند و برای حفظ ارزش های اسلامی، انقلاب و ولایت فقیه صف واحد شدند.

ما در یک جنگ جهانی هستیم

اباذری گفت: شیطان رسما جبهه کفر را به عهده گرفته است، دنیای کفر و شیطانی دست از سر انقلاب اسلامی بر نخواهد داشت، ما در یک جنگ جهانی هستیم، دشمنان بیشترین اسلام هراسی و ایران هراسی را انجام دادند، اما ما هر روز پیشرفت می کنیم، غربی ها قدرت انقلاب اسلامی را درک کرده و برای همین است که در حال مبارزه با ما هستند.

مسلمانان در انگلستان ۲۰ برابر شده‌اند

جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: دین اسلام در حال گسترش است، در ۲۰ سال گذشته در انگلستان، مسلمانان۲۰ برابر شده‌اند، بعد از ۹ دی اتفاقات بزرگی در جهان اسلام اتفاق افتاد و آن بیداری اسلامی بود، به همین خاطر است که دشمنان هجمه کرده‌اند تا انقلاب اسلامی را نابود کنند.

بعد از اتمام همایش جمعی از مسئولین و مردم به همراه سردار حمید اباذری به گلزار مطهر شهدای گمنام خنداب رفتند و با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند.

انتهای پیام/م

تگها: فتنه, اخبار روز, 9دی, فتنه 88, خواص بی بصیرت

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *