بازدید: 340 | تاریخ انتشار : 20 دی 1395
امام جمعه جاورسیان گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین هاشمی یار و یاور انقلاب، امام و رهبری بود و امروز بعد از ضایعه درگذشت امام راحل، این بزرگترین مصیبت بود که ملت بزرگوار ایران تجربه کرد.               
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام علیرضا احمدی امام جمعه شهر خنداب در مراسم گرامیداشت حجت‌الاسلام والمسلمین هاشمی‌رفسنجانی رئیس تشخیص مصلحت نظام که در مسجد صاحب الزمان(عج) خنداب برگزار شد ضمن تسلیت به محضر حضرت ولی عصر(عج) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، به بیان خدمات ارزشمند وی در قبل از انقلاب و بعد از انقلاب پرداخت و گفت: مرحوم هاشمی برای اولین بار در سال 1337 در سن  24 سالگی به خاطر سخنرانی علیه شخص محمدرضا پهلوی بازداشت شد، که با شفاعت برخی بزرگان حوزه از زندان آزاد شد.
احمدی اظهار کرد: ایشان در دوران پس از انقلاب در مسئولیتهای خطیر و حساسی بودند و غیر از ولایت و ریاست قوه قضائیه همه مسئولیت‌ها را تجریه و در همه آنها کارآمد بودند.
وی افزود: امام راحل بعد از ترور ناموفق آقای هاشمی فرمودند: «هاشمی زنده است تا نهضت زنده است»، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سال 76 فرمودند: «هیچ کس برای من هاشمی نمی شود»، رهبر انقلاب شبیه همین معنا را در پیامی که به مناسبت فقدان ایشان داشتند فرمودند، کسی را با این سابقه و همکاری و تجربه، دیگر در پیرامون خودم پیدا نمی کنم.
امام جمعه جاورسیان گفت: بعد از ضایعه درگذشت امام راحل، این بزرگترین مصیبت بود که ملت بزرگوار ایران تجربه کرد.
وی متذکر شد: عده ای که وابسته به گروه‌های معلوم الحال هستند که قصد دارند وسواسی را در دل مردم ایجاد کنند، من به همه آحاد ملت ایران این توصیه را دارم، صف آهنین و سد مقاوم ملت در پشت سر رهبری را متزلزل و کاری نکنند که دشمن بخواهد، سوء استفاده کند، دشمنی که نه برای آقای هاشمی، ملت و جمهوری اسلامی دلی سوزانده و خواهد سوزاند.
احمدی خاطرنشان کرد: افرادی می خواهند بیان کنند که بین وی و رهبری اختلاف وجود داشته است، این افراد ولایتی نیستند بلکه شیطان هستند، ملت هوشیار باشید عده ای می خواهند از این فرصت استفاده کنند تا فتنه جدیدی را رقم زنند؛ ما به شیاطین جنی و انسی اجازه نخواهیم داد از ضایعه اسفناک فقدان این یار دیرین امام و رهبری بهره برداری سوء و غلط داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/ش

تگها: هاشمی؛ رفسنجانی, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *