بازدید: 599 | تاریخ انتشار : 22 دی 1395
نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری هایی که در جلسه اخیر هیات وزیران انجام شد، مبلغ یارانه کشمش از ۲۰۰ تومان به ۵۰۰ تومان افزایش یافت.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،  دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان گفت: این مبلغ راضی کننده و کافی نبود و مجددا مذاکرات و مکاتبات متعددی را همراه با نمایندگان سایر استان هایی که محصول کشمش دارند، با نهاد ریاست جمهوری، سازمان برنامه و بودجه و وزارت جهادکشاورزی انجام دادیم که خوشبختانه با پیگیری هایی که صورت گرفت در جلسه اخیر هیات وزیران، مبلغ یارانه از ۲۰۰ تومان به ۵۰۰ تومان افزایش یافت.

 کریمی اظهار کرد: قطعا این مبلغ تمامی مسائل و مشکلات را حل نمی کند، ولی امیدواریم با افزایش این مبلغ حداقل بخشی از مسائل و مشکلات مالی باغداران عزیز استان مرکزی به ویژه شهرستان خنداب حل شده و این پیگیری ها و مصوبات مورد رضایت باغداران عزیز قرار گرفته باشد.

گفتنی است جلسه هیات وزیران به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در روز یکشنبه مورخ ۱۹ دی ماه ۹۵ برگزار شد و هیات وزیران در این جلسه مقرر کرد که به منظور حمایت از باغداران تولیدکننده کشمش و حفظ سهم صادرات آن در بازارهای جهانی، به تمامی باغداران تولیدکننده محصول، به ازای هر کیلوگرم ۵۰۰۰ ریال یارانه پرداخت شود.
انتهای پیام/ش
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *