بازدید: 418 | تاریخ انتشار : 22 دی 1395
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان خنداب گفت: یارانه بر حسب محصول تولیدی و سطح باغات شهرستان به همه باغداران تعلق می گیرد، فعلا مکاتبه ای مبنی بر افزایش قیمت برای جهاد کشاورزی شهرستان خنداب ارسال نشده است.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، اکبر فرهادی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان خنداب در خصوص افزایش یارانه کشمش گفت: فعلا مکاتبه ای مبنی بر افزایش قیمت برای جهاد کشاورزی شهرستان خنداب ارسال نشده است.

نتیجه تصویری برای فرهادی رئیس جهاد خنداب

فرهادی اظهار کرد: تعاون روستایی در شهرستان خنداب در حال خرید کشمش از کشاورزان به قیمت 3200 تومان است، درخواست ها از کشاورزان گرفته شده و سند آنها برای واریز یارانه به سازمان تعاون روستایی استان مرکزی ارسال می شود.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان خنداب با بیان این که ما درخواست دادیم تا خرید کشمش به مدت یکماه در خنداب تمدید شود گفت: برخی از کشاورزان تاکنون کشمش هایشان را تحویل نداده اند، تا آخر دیماه فرصت دارند کشمش خود را به تعاون روستایی بفروشند.

فرهادی متذکر شد: کشاورزان برای تحویل کشمش به تعاون روستایی باید به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مراجعه و معرفی نامه دریافت کنند.

وی افزود: کشاورزانی که کشمش خود را به واسطه کارخانه ها و دلالان فروخته اند، لیست یا فاکتور فروش و ثبت باسکو را به جهاد شهرستان ارائه بدهند تا یارانه کشمش برای آنها پرداخت شود، یارانه بر حسب محصول تولیدی و سطح باغات شهرستان به همه باغداران تعلق می گیرد.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان خنداب با اشاره به سوء استفاده دلالان برای اخذ یارانه کشمش، خاطرنشان کرد: طبق آمار و بازدید کارشناسان و نقشه ها، یارانه به کشاورزان تعلق می گیرد، دلالان نمی توانند یارانه کشمش بگیرند.

 

انتهای پیام/ش

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *