بازدید: 871 | تاریخ انتشار : 28 دی 1395
فرماندار شهرستان خنداب از تکمیل ساختمان بیمارستان خنداب در ۲۲ بهمن امسال خبر داد و گفت: ساختمان بیمارستان جهت تجهیز به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده می‌شود تا با تامین تجهیزات در نیمه نخست سال آینده مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، صبح امروز در جلسه ای که با حضورمسئولین استانی و شهرستانی و همچنین با حضور سیدمهدی مقدسی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شوری ا اسلامی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
در این جلسه مطالبات مردم شهرستان خنداب از سوی فرماندار مطرح و از سوی مسئولین استان مورد بررسی قرار گرفت. برخی از مطالبات مردمی به نماینده مردم شهرستان خنداب، کمیجان و اراک که از حوزه پیگیری استانی خارج بود انتقال و ایشان قول پیگیری برای این مطالبات را دادند.

غیاثی فرماندار شهرستان خنداب در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار نسیم خنداب، اظهار کرد: در این جلسه مسائل کشاورزی، ورزشی، راه و تامین تجهیزات بیمارستان خنداب که از مسائل مهم و دغدغه های اصلی مردم شهرستان است مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود: در این نشست مقرر شد، در ۲۲ بهمن امسال ساختمان بیمارستان تکمیل و به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده شود، تا دانشگاه علوم پزشکی در نیمه اول سال ۹۶ نسبت به تجهیز بیمارستان اقدام کند.
فرماندار شهرستان خنداب تصریح کرد: محور پل دو آب خنداب که ۱۳ میلیارد تومان از اعتبارات سفر ریاست جمهوری را به خود اختصاص داده بود، از موضوعات دیگری است که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: این محوردر حال حاضر توسط یک پیمانکار در حال اجراست و به منظور سرعت بخشیدن به روند عملیات اجرایی این محور یک پیمانکار دیگر به مجموعه اضافه شد.
در پایان این نشست نامه‌ای با امضای مشترک فرماندار و نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان، به منظور تامین اعتبارات لازم برای احداث زمین چمن و سالن ورزشی شهرستان خنداب جهت ارائه به رئیس سازمان برنامه و بودجه تنظیم شد.
 همچنین بازدیدی با حضور مسئولین از بیمارستان خنداب انجام شد، تا مسئولین در جریان روند کار قرار بگیرند.

 

 

 


 انتهای پیام/ ف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *