بازدید: 483 | تاریخ انتشار : 1 بهمن 1395
حجت الاسلام مجدی‌زاده کرمانی گفت: ملت ایران در خصوص تهدیدات باید فرمایشات مقام معظم رهبری را مد نظر قرار دهند و ما استقامت و مقاومت با تهدیدات برخورد کنند
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی‌زاده کرمانی امام جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز جمعه این هفته خنداب گفت: حکومت دینی و ولایت فقیه از الطاف الهی است.

مجدی زاده اظهار کرد: در مقابل حکومت دینی حکومت دیکتاتوری قرار دارد، نمونه این حکومت در غرب دیده می شود، این حکومت ها سرشار از ظلم و بی عدالتی هستند.
وی افزود: با به پایان رسیدن حکومت اوباما حکومت ترامپ روی کار می آید، ترامپ  در خصوص داعش نسبت به اوباما واقع بینانه تر عمل کرده است، اما برای ایران تهدید بزرگتری محسوب می شود.
حجت الاسلام مجدی‌زاده کرمانی گفت: وظیفه مردم ایران در برابر تهدیدات ایستادگی، مقاومت و عمل به دستورات قرآن و فرمایشات مقام معظم رهبری است.
امام جمعه شهر خنداب گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند؛«نمی توان حق را با التماس از دیگران گرفت»، نباید با قدرت های سلطه گر با التماس برخورد کرد تا زمانی که با التماس با این قدرت ها برخورد کنیم تهدیدات خود را جدی تر می کنند، حق را با ایستادگی باید گرفت.
وی افزود: ملت ایران در خصوص تهدیدات باید فرمایشات مقام معظم رهبری را مد نظر قرار دهند و با استقامت و مقاومت با تهدیدات برخورد کنند.
مجدی زاده در خصوص آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران ابراز تاسف کرد و خاطر نشان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری در خصوص این حادثه پیام دادند، باید هر چه سریعتر عزیزانی که در این حادثه گرفتار شدند را نجات داد و اقدامات لازم جهت پیشگیری صورت گیرد تا در آینده حوادث مشابه نداشته باشیم.

انتهای پیام/ف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *