بازدید: 245 | تاریخ انتشار : 8 بهمن 1395
امام جمعه خنداب با تاکید بر لزوم تقویت و تحکیم بنیان خانواده گفت: دشمن در جنگ نرم به دنبال تضعیف بنیان خانواده است چراکه خانواده رکن اساسی جامعه انسانی است.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی‌زاده کرمانی امام جمعه شهر خنداب در خطبه‌های نماز جمعه این هفته خنداب ضمن گرامیداشت شهادت تعدادی از آتش‌نشانان در حادثه پلاسکو گفت: هنوز جست و جو برای افرادی که احتمال می‌دهند زیر آوار باشند از سوی نیروهای امدادی ادامه دارد.

وی افزود: برای ۱۵ شهید آتش‌نشان از درگاه الهی آرزوی الو درجات را خواستاریم و از مسئولین می‌خواهیم تا برای ایمن سازی ساختمان‌های مشابه و بافت‌های فرسوده اقدامات جدی را در دستور کار خود قرار دهند تا در آینده حوادث مشابه را نداشته باشیم.

مجدی زاده با تاکید بر مقابله با جنگ نرم دشمن گفت: بیشترین حمله دشمن در جنگ نرم متوجه خانواده هاست چراکه می‌دانند با تضعیف این بنیان مقدس به هدف خود دست پیدا کنند. اصل خانواده با طلاق از هم می پاشد و متاسفانه تا حدی هم دشمن در رواج فساد در خانواده‌ها موفق بوده است.

وی افزوذ: از چند هفته پیش در شورای فرهنگ عمومی، سیاست‌های کلی خانواده که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده در حال بررسی است.

انتهای پیام/ف
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *