بازدید: 300 | تاریخ انتشار : 15 بهمن 1395
امام جمعه خنداب گفت: مردم ایران با حضور هر چه باشکوه تر خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن با دیگر پشتیبانی خود را از خط امام، انقلاب و رهبری و آرمان های امام و شهدا اثبات می‌کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی‌زاده کرمانی امام جمعه شهر خنداب در خطبه‌های نماز جمعه این هفته خنداب گفت: امام خمینی(ره) در آغاز ورود به کشور ایران فرمودند؛«من به پشتوانه این ملت دولت تعیین می کنم» و امام (ره) سه روز بعد از ورود به کشور به علت شرایط خاص آن دوران مهندس بازرگان را به عنوان دولت موقت انتخاب کردند.

امام جمعه شهر خنداب تاکید کرد: مردم ایران با حضور هر چه باشکوهتر در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد و ثابت میکنند، همواره پشتیبان خط امام، انقلاب و رهبری هستند و از آرمان های امام و شهدا دفاع می کنند.

وی افزود: در روزهای آینده با همکاری و مساعدت های مردمی کار ساخت مصلی شهرستان خنداب آغاز می شود.

خطیب جمعه شهر خنداب، با اشاره به درخواست مردم شهرستان برای احداث بیمارستان هسته ای گفت: در جلساتی با حضور مسئولین موضوع مطرح شد ولی آنان ساخت این بیمارستان را به صلاح شهرستان خنداب نمی دانند.

وی در پایان افزود: مسئولین معتقدند این بیمارستان باید در مرکز استان و در کنار یک بیمارستان مجهز ساخته شود تا ضمن زیر پوشش قرار دادن چند استان مجاور، زمینه مناسب برای ارائه خدمات به مشکلات سوختگی و ارجاع به مراکز درمانی بهتر را فراهم سازد.

انتهای پیام/ف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *