بازدید: 234 | تاریخ انتشار : 18 بهمن 1395
همزمان با هفتمین روز از دهه فجر سه پروژه عمرانی در روستای فوران و قاسم آباد با حضور معاون عمرانی استاندار افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر، در شهرستان خنداب دو پروژه از جمله پروژه آبرسانی به روستای قاسم آباد و دو طرح ساماندهی میدان ورودی و معابر روستای فوران از توابع بخش مرکزی شهرستان خنداب با حضور معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولین این شهرستان افتتاح شد.

مردانی بخشدار بخش مرکزی شهرستان خنداب در حاشیه این مراسم در خصوص دو طرح ساماندهی میدان ورودی و معابر روستای فوران گفت: میدان ورودی روستا به متراژ ۵۳۰ مترمربع و معابر روستایی در ۳ فاز ساماندهی شدند.

وی افزود: معابر این روستا با زیرسازی آسفالت به متراژ ۱۰۵۰۰ مترمربع و جدول گذاری به طول ۳۲۰۰ متر و شبکه برق روستا با جابجایی ۵۰ تیر برق باقی مانده در معابر ساماندهی شد.

مردانی خاطرنشان کرد: هزینه‌های این دو پروژه از محل اعتبارات دهیاری تامین شده و کل اعتباری که برای این دو پروژه در نظر گرفته شد بالغ بر ۴۶۰ میلیون تومان است.

با بهره‌برداری از طرح آبرسانی به روستای قاسم آباد، جمعیتی بالغ بر ۱۲۴۵ نفر از سیستم آبرسانی بهره مند شدند.

در این طرح حدود ۲۸۰۰ متر خط انتقال آب، ۸۰۰ متر خط  انتقال برق، حفر و تجهیز یک چاه عمیق، احداث دو باب فنس و محوطه سازی ایستگاه پمپاژ و  مرمت مخزن آب با اعتبار تقریبی ۳۳۰ میلیون تومان اجرایی شد.

انتهای پیام/ف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *