بازدید: 520 | تاریخ انتشار : 21 بهمن 1395
کارگاه پرورش زنبور در روستای دیزآباد به همت بسیج سازندگی شهرستان خنداب با حضور تعدادی از علاقه مندان به پرورش زنبور در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، شهرستان خنداب به علت آب و هوای مناسب، یکی از قطب های زنبورداری استان مرکزی محسوب می شود به همین منظور، صبح امروز، کارگاه پرورش زنبور در روستای دیزآباد به همت بسیج سازندگی شهرستان خنداب با حضور تعدادی از علاقه مندان به پرورش زنبور در حال برگزاری است.

آلودری، مسئول ناحیه مقاومت بسیج خنداب در خصوص کارگاه پرورش زنبور گفت: مدت زمان برگزاری این کارگاه 24 ساعته است؛ که 16 ساعت تئوری و 8 ساعت آن هم به صورت عملی است .

 

آلودری اظهار کرد: این کلاس ها از ساعت 9 صبح آغاز و تا روز جمعه ادامه دارد، در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهینامه اعطا می شود که با داشتن این گواهینامه می توانند از تسهیلات بسیج سازندگی در زمینه اقتصاد مقاومتی بهره مند شوند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه خنداب، خاطرنشان کرد، این دوره آموزشی به درخواست بسیجیان روستای دیزآباد برگزار گردیده است و دیگر روستاهای شهرستان هم می توانند در صورت تمایل به برگزاری این کارگاه اقدام و بسیج سازندگی شهرستان هم کارشناس و استاد را به صورت رایگان در اختیار آن ها قرار می دهد.
انتهای پیام/ف
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *