بازدید: 665 | تاریخ انتشار : 22 بهمن 1395
مردم شهرستان خود با حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن به دنیا ثابت کردند تا آخرین قطره خون خود پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده اند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، 22 بهمن یاد آور رشادت و از خود گذشتگی شهدا و امام شهدا است، مردم مومن و ولایت مدار شهرستان خنداب صبح امروز با حضور بی نظیر خود در راهپیمایی 22 بهمن حماسه دیگری خلق کردند و تجدید بیعت دوباره خود با امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب را به جهانیان نشان دادند.

مردم شهرستان خنداب، پیر و جوان، کوچک و بزرگ، مرد و زن و از تمام صنف ها، صبح امروز همزمان با مردم سایر شهرهای کشور با حضور حماسی خود در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند و نشان دادند تا آخرین قطره خون خود پای آرمان ها انقلاب اسلامی ایستاده اند.
مردم شهرستان خنداب با عمل به این وظیفه شرعی و انقلابی خود، بار دیگر به دنیا ثابت کردند که تهدید ها و تحریم ها ذره ای از اراده فولادین این ملت برای ایستادگی در مقابل  استکبار جهانی کم نکرده و نخواهد کرد.

لارم به ذکر است راهپیمای شهرستان خنداب از ساعت 11 صبح با وجود برف و سرما از ۳ مسیر فرمانداری سابق، مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) و میدان قدس محله شروع و در محل میعادگاه نماز عبادی-سیاسی جمعه پایان یافت.

 

 

انتهای پیام/ف

تگها: 22 بهمن, استکبار جهانی, خنداب, راهپیمایی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *