بازدید: 509 | تاریخ انتشار : 22 بهمن 1395
فرماندار شهرستان خنداب گفت: یکی از دلایل مهم پایداری انقلاب اسلامی، انسجام و اتحاد مردم و ایدئولوژی قوی و رهبریت کشور است، انقلاب اسلامی ایران بر پایه مذهب و دین بود.

حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامی و تقدیر از حضور پرشور مردم خنداب در مراسم این روز بزرگ گفت: حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی روحیه‌ای دوباره به مسئولین، جهت انجام امور معوقه و وظایف داد.

غیاثی اظهار کرد: ۲۲ بهمن میوه درختی است که امام راحل در سال ۴۲ کاشت و در ۱۵ سال که تبعید شده بودند، مردم از طریق اطلاعیه و بیانیه های امام از وضعیت کشور و استکبار آگاه می شدند.

وی افزود: خون ها ریخته شد تا انقلاب پا بگیرد و بارور شود و میوه ای به نام ۱۲ بهمن در سال ۵۷ ایجاد شود، در سال ۵۷ ریشه استکبار و استعمار با رهبری امام و دلاوری مردم در ۲۲ بهمن از کشور کنده شد.

فرماندار شهرستان خنداب گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، مرحله جدیدی در کشور آغاز شد، جوانان بسیاری در جنگ تحمیلی خون خود را نثار انقلاب و اسلام کردند، ترور نخبگان و بزرگان زیادی به دست منافقین انجام شد، مردم ایران از تمام اقشار و اقوام در این سالها خون دادند تا این انقلاب به درخت انقلاب تبدیل شد.

غیاثی تصریح کرد: امروزه ایران اسلامی در همه معادلات جهان تاثیرگذار است، گوشه و کنار کشور ما، ناامنی است، اما ایران به برکت انقلاب و خون شهدا و رهبری از امنیت بالایی برخوردار است، اگر از خودگذشتگی جوانان و رهبری نبود نهال انقلاب اسلامی از خاک بیرون نمی زد.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب‌های زیادی در گوشه و کنار کشور ما اتفاق افتاد، اما هیچ کدام از آنها به یکسال نکشید و از هم گسست، یکی از دلایل مهم پایداری انقلاب اسلامی، انسجام و اتحاد مردم و ایدئولوژی قوی و رهبریت کشور است، انقلاب اسلامی ایران بر پایه مذهب و دین بود، اما انقلاب دیگر کشورها وابسته بودند و انقلابشان پایدار نبود.

انتهای پیام/ف

تگها: انقلاب, اسلام, رهبر انقلاب, خنداب, راهپیمایی 22 بهمن, فرمانداری خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *