بازدید: 442 | تاریخ انتشار : 22 بهمن 1395
امام جمعه خنداب گفت: مردم ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب تهدیدات آمریکا را دادند و به ترامپ نشان دادند که از هیچ تحریم و تهدیدی نمی ترسند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه گفت: هدف تشکیل خانواده آرامش است، امام صادق(ع) در این خصوص می فرمایند«دو رکعت نماز که فرد متاهل می خواند بهتر از هفتاد رکعت نماز شخص مجرد است».

مجدی زاده از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر و اظهار کرد: حفظ انقلاب به معنای حفظ وضع موجود نیست، چون انقلاب در ذات خود یک حرکت پیش رونده به سمت هدف های ترسیم شده است، هدف ها عوض نمی شود، هدف نهایی تعالی و قرب الهی است.

وی با تبریک یوم الله ۲۲ بهمن به مردم ایران و شهرستان خنداب، حضور مردم را نماد قدرت انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: مردم با حضور خود در این راهپیمایی بار دیگر با آرمان های انقلاب و امام راحل تجدید بیعت کردند.

امام جمعه شهرستان خنداب با اشاره به این موضوع که کشور های مستکبر و در راس آنها آمریکا نظاره گر این روز هستند گفت: هر ساله مردم ایران در روز ۲۲ بهمن حماسه می آفرینند و امسال نیز با حضور پرشکوه خود مشت محکمی بر دهان آمریکا و هم پیمانانش زدند و نشان دادند که همیشه پای آرمان های انقلاب اسلامی و عهد خود با امام(ره) می مانند.

چهره اسلام ستیز سران آمریکا رو شده است

حجت الاسلام مجدی زاده گفت: ترامپ با تهدید مردم ایران و اعلام اینکه گزینه نظامی روی میز است چهره واقعی خود را به همه نشان داد و به فرمایش رهبری کار ما را راحت تر کرد.

وی گفت: مردم ایران با حضور خود جواب تهدیدات آمریکا را دادند و به ترامپ نشان دادند که از هیچ تحریم و تهدیدی نمی ترسند.

امام جمعه شهرستان خنداب در خصوص دلیل ممنوع الورود شدن بعضی از کشورهای اسلامی به آمریکا گفت: رئیس جمهور آمریکا با این حرکت چهره اسلام ستیز خود را به جهانیان نمایان کرد و نشان داد که آمریکا خود در زمره ناقضان حقوق بشر در جهان است.

مجدی زاده گفت: ترامپ با تبلیغات قبل و بعد از ریاست جمهوری نشان داد که آمریکا تا چه حد در فساد های سیاسی و اجتماعی فرو رفته است که کودک ۵ ساله ایرانی را در فرودگاه دستگیر می کنند و میگویند این کودک برای امنیت کشور آمریکا خطر آفرین است و در کشورهای اسلامی همچون یمن و بحرین و سوریه کودکان را به خاک و خون می کشند.

وی از مردم شهرستان بخاطر حضور باشکوه در راهپیمایی تقدیر و تشکر کرد و این حضور را نشان از بصیرت و انقلابی بودن مردم شهرستان خنداب دانست که همیشه پای این انقلاب و نظام بوده اند.

انتهای پیام/ف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *