بازدید: 422 | تاریخ انتشار : 30 بهمن 1395
معاون پرورشی، آموزش و پرورش شهرستان خنداب گفت: مسابقات قرآن، عترت و معارف اسلامی دانش‌آموزان در مرحله شهرستانی در مقاطع اول و دوم متوسطه، هفته اول اسفند ماه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، تعلیم و تربیت کار حساسی است که خداوند، ترویج آن را بر دوش پیامبران و ائمه اطهار(ع) قرار داد و امروزه این وظیفه سنگین بر عهده مربیان و معلمان است.
مسابقات قرآن و معارف اسلامی، همه ساله در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می شود و برترین های این مسابقات علاوه بر دریافت جایزه، در گروه پیشتازان قرآنی نیز قرار می گیرند.
مرحله شهرستانی مسابقات قرآن ویژه دانش آموزان دختر روز دوشنبه 2 اسفند و دانش آموزان پسر روز یکشنبه 1 اسفند در سالن چند منظوره شهید فهمیده خنداب  برگزار خواهد شد.
معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان خنداب در این خصوص گفت: مسابقات قرآن، عترت و معارف اسلامی دانش‌آموزان در مرحله شهرستانی در مقاطع اول و دوم متوسطه، هفته اول اسفند ماه برگزار می‌شود، هدف اصلی برگزاری این مسابقات انتخاب نفرات برتر نیست، چرا که در مسابقات باید فضای صمیمی به وجود آید و رفاقت جای خود را به رقابت دهد تا استعدادهای نهفته دانش آموزان شناسایی و زمینه برای شکوفایی آنان فراهم شود.
کوهی در پایان خاطر نشان کرد: در اکثر مدارس شهرستان برنامه، مراسم صبح قرآنی، صبحگاه نهج‌البلاغه، مهدویت، معصوم‌شناسی و طرح صالحین برگزار می‌شود، که این برنامه ها زمینه را برای شناسایی و پرورش استعدادهای قرآنی این شهرستان فراهم کرده است.
انتهای پیام/ف
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *