بازدید: 655 | تاریخ انتشار : 11 اسفند 1395
مراسم تجلیل از نفرات برتر مسابقات قرآن و معارف اسلامی دانش آموزان شهرستان خنداب در سالن چند منظوره شهید فهمیده خنداب برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، مراسم تجلیل از نفرات برتر سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن و معارف اسلامی دانش آموزان شهرستان خنداب با حضور جمعی از مسئولان، در سالن چند منظوره شهید فهمیده خنداب برگزار شد.

در این مسابقات که به مدت ۲ روز برگزار شد، بیش از ۳۰۰ دانش آموز دختر حضور داشتند و ۶۰ نفر منتخب آن به مسابقات استانی  راه پیدا کردند.

شرکت‌کنندگان در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ عمومی قرآن، حفظ ۵، ۱۰ و ۲۰ جزء و نیز کل قرآن، تفسیر قرآن، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام و انشاء نماز ، اذان و غیره باهم رقابت کردند.

کوهی، معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان خنداب در حاشیه این مراسم  گفت: مسابقات در رشته های حفظ، قرائت، احکام، انشای نماز، صحیفه سجادیه، مفاهیم و تفسیر قرآن کریم، نهج البلاغه، اذان و مداحی در دو دوره اول و دوم متوسطه برگزار شد.

کوهی، هدف برگزاری این دوره از مسابقات را گسترش فرهنگ حیات بخش قرآن، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، اذان و احکام، آشنایی و افزایش آگاهی دانش آموزان با مسایل مربوط به موضوعات فوق الذکر دانست و  خاطر نشان کرد: ایجاد فضای مناسب جهت رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان و ایجاد روحیه رقابت سالم بین آنها نیز از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات بود.

انتهای پیام/ف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *