بازدید: 426 | تاریخ انتشار : 22 اسفند 1395
رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب گفت: برای حل مشکل رکود بازار و تقویت وضعیت صنوف امسال نمایشگاه بهاره در شهرستان خنداب برگزار نمی شود.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، محمدی، رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، در ارتباط با وضعیت بازار شب عید در شهرستان خنداب گفت: نظارت بر محصولات ایام نوروز توسط بازرسین اتاق اصناف، اداره بهداشت، صنعت و معدن و تعزیرات از تاریخ ۱۵ اسفند آغاز شده و تا ۳۱ فروردین ادامه دارد که طی این عملیات از کلیه صنوف شهرستان بازرسی و در صورت مشاهده تخلف به اداره تعزیرات معرفی می شوند.

محمدی اظهار کرد: به دلیل عدم تمکن مالی اتاق اصناف، نداشتن بودجه کافی و عدم حمایت دولت توان استخدام نیروی جدید، برای بازرسی بیشتر را نداریم و هزینه های بازرسی هم خود اتاق اصناف می پردازد، امیدواریم در سال آینده با استخدام نیروی جدید بازرسی، نظارت بیشتری بر اصناف داشته باشیم.

رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب با اشاره به رکود وضعیت بازار گفت: هفته گذشته جلسه ای برای حل این مشکل و تقویت وضعیت صنوف برگزار کردیم که بر اساس مصوبات این جلسه مقرر شد امسال نمایشگاه بهاره در شهرستان خنداب برگزار نشود.

محمدی در ادامه گفت: ۱۰ روز پایانی سال فروش فوق العاده و حراج با حداقل ۱۵ درصد زیر قیمت عرف بازار درسطح شهرستان خواهیم داشت.

رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب در پایان خاطر نشان کرد: تا جایی که توانسته ایم حمایت از تولید داخلی را بین مردم و اصناف فرهنگ سازی کرده ایم، اقدامات عملی چندانی در این خصوص نداشته ایم اما در جلسات آموزشی فروشندگان را به خرید کالاهای داخلی و حمایت از این کالاها خصوصا کیف، کفش و پوشاک تشویق کرده ایم.

انتهای پیام/ف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *