بازدید: 364 | تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1396
رئیس آموزش و پرورش شهرستان خنداب گفت: جشنواره بین المللی فیلم رشد با هدف آموزش نکته های اخلاقی و تربیتی در مدارس شهرستان خنداب برگزار شد.
رحمتی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان خنداب در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، در خصوص جشنواره فیلم رشد گفت: چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در مدارس شهرستان خنداب برگزار شد.

رحمتی اظهار کرد: این جشنواره همه ساله با هدف آموزش نکته های اخلاقی، تربیتی و آشنایی بیشتر جوانان با تکنولوژی جدید برگزار می شود.

وی افزود: برگزاری جشنواره فیلم رشد و توجه به فیلم‌سازی گامی موثر در راستای اهداف تعلیم و تربیت است، محتوای بیشتر آثاری که در این جشنواره برای دانش آموزان به نمایش گذاشته می شود، آموزشی، مستند و برخی نیز برای معرفی نخبگان هستند.

 تولید یک هزار حلقه فیلم در جشنواره بین المللی فیلم رشد

رحمتی در ادامه با اشاره به جشنواره بین المللی فیلم رشد بیان کرد: جشنواره فیلم رشد، جشنواره ای بین الملی است که از آثار تولید کنندگان فیلم در سرتاسر دنیا استفاده می شود که در این دوره از جشنواره حدود یک هزار حلقه فیلم تولید شده است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان خنداب گفت: این جشنواره به علت تناسب با سن دانش آموزان با استقبال بالایی روبه رو شد تا جایی که برخی از دانش آموزان به فکر تولید اثر در این عرصه افتاده اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این جشنواره در بیشتر مدارس ایتدایی و مجتمع های آموزش و پرورش سطح شهرستان برگزار شد تا  دانش آموزان بتوانند بهره کافی از اهداف آموزشی جشنواره فیلم رشد ببرند.

انتهای پیام/ف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *