بازدید: 483 | تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1396
امام جمعه شهر خنداب گفت: مردم باید با حضور حداکثری در انتخابات شرکت کرده و سعی کنند فردی اصلح را به عنوان رییس جمهور آینده کشور انتخاب کنند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی‌زاده، امام جمعه شهر خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک میلاد باسعادت امام زمان(عج) گفت: یکی از بزرگترین نعمت‌های الهی نعمت بعثت است.

مجدی‌زاده اظهار کرد: آیت‌الله جوادی آملی در خصوص حضور در محضر امام زمان(عج ) فرموده‌اند تشرف بی‌واسطه به محضر آقا لیاقت ویژه می‌خواهد از این رو تنها گوهری از موحدان به بارگاهش می‌رسند و هر عمل خارق العاده‌ یا کرامتی که به دست ناشناس انجام می‌شود از سرچشمه امام زمان(عج ) است اما چنین نیست که آن ناشناس حتما حضور خود حضرت باشند.

وی در ادامه گفت: آیت‌الله بهجت نیز در مورد ارتباط با امام زمان(عج) می‌فرمایند برای ارتباط با امام زمان(عج ) بهترین کار رفتن به مسجد جمکران و صلوات بر محمد و آل محمد به همراه و عجل فرجهم و اهدای آن به امام زمان(عج) بدون درخواست حاجتی است.

امام جمعه خنداب با اشاره  به بیانات رهبری درباره انتظار، بیان کرد: انتظار فرج داشته باشید و بدانید که این فرج محقق خواهد شد در صورتی که انتظار شما با حرکت و تلاش و کوشش باشد.

مردم باید با حضور حداکثری در انتخابات شرکت کنند

مجدی‌زاده در در پایان خاطرنشان کرد: مردم باید با حضور حداکثری در انتخابات شرکت کرده و سعی کنند فردی اصلح را به عنوان رییس جمهور آینده کشور انتخاب کنند.

انتهای پیام/ف

تگها: شهرستان خنداب, اخبار روز, انتخابات, حضور مردم

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *