بازدید: 418 | تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1396
یک فعال سیاسی گفت: ۳ سال است که یارانه برخی از اقشار قطع شده، اما شب گذشته همه این مبالغ به حساب مردم واریز شد، این عمل دولت انتخاباتی است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،هاشمی یکی از فعالان سیاسی شهرستان خنداب در  گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، با اشاره به بیکاری جوانان در شهر هسته ای خنداب گفت: بیکاری جوانان در کشور ما نشات گرفته از بی کفایتی مسئولین است، جوانان ما در حالی با بیکاری دست و پنجه نرم می کنند که ۷۰ درصد از کارخانه های کشور در آستانه تعطیلی هستند.

امضاء محرمانه سند ننگین ۲۰۳۰ توسط معاون اول رئیس جمهور

هاشمی با اشاره به سند ننگین ۲۰۳۰ اظهار کرد: این سند در ۲۵ شهریور ماه سال ۹۵ توسط معاون اول رئیس جمهور در دولت یازدهم، بدون هماهنگی با مقام معظم رهبری، شورای انقلاب فرهنگی، مجلس شورای اسلامی و بدون طی کردن مراحل قانونی امضا شد.

وی افزود: طبق سند ۲۰۳۰ مستشاران خارجی می توانند به امور آموزش و پرورش کشور ما نظارت داشته و کتب درسی دانش آموزان ما را تدوین کنند، همانطور که در سال گذشته شاهد حذف درس شهید فهمیده از کتب درسی دانش آموزان بودیم.

این فعال سیاسی تصریح کرد: بر اساس سند ۲۰۳۰ کشورهای امضا کننده این سند موظف‌اند از کلاس دوم دبستان تا قبل از رسیدن به سن بلوغ مسائل جنسی و هم جنس بازی را به طور کامل به کودکان آموزش بدهند.

هاشمی گفت: طبق یکی از بندهای این سند نباید از امام حسین(ع) در مدارس سخنی گفته شود، چرا که آنان این کار را عاملی برای اشاعه خشونت می دانند، بند چهارم سند ۲۰۳۰ به بازنگری کتب و برنامه های آموزشی بر اساس باورهای فرهنگی یونسکو و سبک زندگی غربی نظیر حقوق بشر اشاره دارد، طبق این سند واژه هایی همچون حیا و انقلاب باید از کتب درسی خذف شوند.

غربی ها به دنبال نابودی فرهنگ جمهوری اسلامی هستند

این فعال سیاسی متذکر شد: بر اساس آمارهای منتشر شده ۶۰ درصد کودکان متولد شده در کشور آمریکا حاصل رابطه نامشروع هستند، در کشور ونزوئلا نیز این آمار نزدیک به ۶۴ درصد بوده در حالیکه این آمار در کشور جمهوری اسلامی ایران صفر است، این کشورها به دنبال نابودی فرهنگ جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: نزدیک به یک سال است که حق التدریس برخی از معلمان پرداخت نشده اما در روزهای نزدیک به انتخابات این مبالغ به حساب معلمان واریز می شود، چرا این اتفاق نزدیک به انتخابات باید رخ بدهد.

هاشمی گفت: آیت الله اژه ای سخنگوی قوه قضاییه گفتند،استانداران در برخی از استان های کشور، مبدل شده اند به ستاد انتخاباتی دولت، که این عمل تخلف محسوب می شود.

وصل شدن یارانه مردم، دستاویزی برای گرفتن رای آنها

وی تصریح کرد: ۳ سال است که یارانه برخی از اقشار قطع شده، اما شب گذشته همه این مبالغ به حساب مردم واریز شد، این عمل دولت انتخاباتی است.

افتتاح های چندباره توهین به شعور مردم است

هاشمی به افتتاح بیمارستان نیمه کاره خنداب اشاره کرد و گفت: ساختمان بیمارستان نیمه کاره خنداب که در دهه مبارک فجر سال ۹۵ رونمایی شد، برای دومین بار توسط استاندار افتتاح شد، این بیمارستان نیز همانند بیمارستان نیمه کاره سینا اراک است که توسط رئیس جمهور رونمایی و افتتاح شد، این کارها اهانت به شعور مردم است.

این فعال سیاسی در خنداب به برگزاری انتخابات روز ۲۹ اردیبهشت اشاره و خاطرنشان کرد: مردم باید سعی کنند فرد اصلح را به عنوان رئیس جمهور و اعضای شورای اسلامی انتخاب کنند.

انتهای پیام/ف

تگها: شهرستان خنداب, انتخابات, یارانه, سند 2030, فرد اصلح

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *