بازدید: 169 | تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1396
امام جمعه شهر خنداب گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی افزود و از سوی دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبید.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی‌زاده، امام جمعه شهر خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه ضمن اشاره به جشن ملی که امروز در سراسر ایران اسلامی شکل گرفت، اظهار کرد: همانطور که رهبر انقلاب فرموده‌اند، حضور همه جانبه مردم در پای صندوق‌های رای به منزله علاقه آن‌ها به این نظام است.

امام جمعه شهر خنداب با اشاره به حضور مردم در پای صندوق‌های رای بیان کرد: حضور باشکوه مردم ایران برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی افزود و از سوی دیگر این حضور مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبید.

وی حضور پررنگ و با نشاط مردم ایران را به منزله آبروی کشور دانست و گفت: در این دوره از انتخابات نیز مردم ولایی، انقلابی با بصیرت و شهیدپرور به موقع در صحنه حاضر شده و حماسه آفرینی کردند.

فتح خرمشهر، فتح ارزش‌ها است

مجدی‌زاده با اشاره به فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس بیان کرد: همانطور که امام خمینی(ره) فرموده‌اند، فتح خرمشهر فتح خاک نیست فتح ارزش‌ها است.

امام جمعه خنداب خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در خصوص فتح خرمشهر فرموده‌اند حماسه فتح خرمشهر و عملیات بیت المقدس  همواره خواهد ماند.

انتهای پیام/ف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *