بازدید: 241 | تاریخ انتشار : 2 خرداد 1396
مدیر کمیته امداد شهرستان خنداب گفت: مردم شهرستان خنداب سال‌های گذشته دو میلیارد ریال در قالب صدقه به نیازمندان و خانواده های تحت حمایت کمک کردند.
سعید کریمی مدیر کمیته امداد شهرستان خنداب در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، مهم‌ترین وظیفه کمیته امداد را حمایت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه دانست و اظهار کرد: کمیته امداد با توانمند‌سازی مددجویان تحت حمایت علاوه بر ایجاد زندگی مطلوب برای آنها از گسترش فقر جلوگیری می‌کند.

مشارکت مردمی مهم‌ترین سرمایه کمیته امداد/حمایت ۱۶۲ کودک یتیم خندابی توسط ۶۶۲ خیر

کریمی مشارکت مردمی را مهم‌ترین سرمایه کمیته امداد دانست و بیان کرد: مردم شهرستان خنداب سال گذشته دو میلیارد ریال در قالب صدقه به نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت کمک کرده اند.

وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح اکرام کودکان نیازمند با حمایت خیران و حامیان گفت: سال‌های گذشته ۶۶۲ نفر از حامیان در قالب طرح اکرام ایتام از ۱۶۲ کودک یتیم حمایت کرده و بیش از ۳ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال به حساب خانواده‌های آنها واریز کردند.

مدیر کمیته امداد شهرستان خنداب در پایان ضمن تشکر از مردم شهرستان در همکاری با کمیته امداد خاطرنشان کرد: تمامی کمک‌های مردمی در اسرع وقت بین نیازمندان توزیع می‌شود و کمیته امداد مددجویان خود را در بخش‌های مختلف از جمله تامین مسکن، تحصیل، ازدواج، اجاره مسکن و دیگر مشکلاتی که در روند زندگی روبرو هستند، حمایت می کند.

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *