بازدید: 281 | تاریخ انتشار : 13 خرداد 1396
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: لازمه تحقق تمدن اسلامی شناخت و حرکت در مسیر آرمان‌های حضرت امام راحل، شناخت راه دشمنان اسلام و تمسک به اهل بیت(ع) است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سرهنگ پاسدار حسین روح‌افزا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، در ارتباط با برنامه‌هایی که به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) در شهرستان خنداب برگزار می‌شود، گفت: به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد برنامه‌های متنوعی از قبیل فضاسازی، برپایی نمایشگاه امام‌شناسی در مساجد، توزیع افطاری ساده خیابانی، برپایی محافل انس با قرآن، توزیع برشور با محوریت زندگی حضرت امام خمینی(ره)، دیدار با ائمه جمعه و اجرای مسابقه با موضوع وصیت‌نامه امام(ره) در سطح حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان خنداب برگزار می‌شود.

برگزاری دو ویژه برنامه با موضوع گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره)

سرهنگ پاسدار روح‌افزا اظهار کرد: در شب سالگشت ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) دو ویژه برنامه با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و دفاتر ائمه جمعه در شهر خنداب و جاورسیان با موضوع گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

انقلاب اسلامی ثمر زحمات و خون اولیا الهی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب با اشاره به نقش حضرت امام خمینی(ره) در بیداری اسلامی، بیان کرد: نقش امام(ره) بعد از اهل بیت(ع) و پیامبران الهی در جامعه اسلامی نقشی بی‌بدیل است و انقلابی که به واسطه تلاش‌های حضرت امام(ره) شکل گرفت در حقیقت ثمره زحمات اولیا الهی است، امام خمینی(ره) با شخصیت برجسته خود در مقابل استکبار و استبداد جهانی ایستادند و ریشه‌های اسلام را در برابر تمام تجاوزات و مخاطرات حفظ کردند.

سرهنگ پاسدار روح‌افرا تصریح کرد: هر شخصیتی این قدرت معنوی و الهی را، برای بسیج کردن مردم در مقابل استکبار جهانی ندارد اما حضرت امام خمینی(ره) با شخصیت برجسته اجتماعی خود توانست بر قلب‌های مردم حکومت کند، مردم ایران نیز ندای اسلامی حضرت امام(ره) را لبیک گفته و با راهنمایی ایشان در مقابل ظلم و ستم ایستادگی کردند.

وی در ادامه گفت: ندای اسلامی حضرت امام(ره) تنها مختص به کشور ایران نبوده و نیست، و مربوط به کل کشورهای دنیا است و امیدواریم مردم بتوانند در آیند‌ه‌ای نزدیک به رسالت جهانی امام(ره) جامه عمل بپوشانند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب به پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی با رهبری امام(ره) و پشتیبانی ملت ایران به ثمر نشست. و در ادامه مسیر خویش همین مردم بودند که باعث ماندگاری و قدرت روزافزون نظام اسلامی شدند؛ جایگاه کشور ما در حال حاضر نیز به علت ولایت و بلوغ سیاسی مردم است که با ایستادگی خود دشمنان اسلام را نا‌امید کردند.

شناخت کامل راه امام(ره) لازمه رسیدن به تمدن اسلامی است

سرهنگ پاسدار روح‌افزا با اشاره به وظیفه جامعه امروزی برای صیانت از آرمان‌های امام خمینی(ره) گفت: وظیفه ما در وهله نخست شناخت کامل امام(ره) و راه اسلام است، اگر بتوانیم مسیری را که امام(ره) و یارانشان در آن قدم گذاشتند را ادمه دهیم به اهداف و آرمان‌های خود خواهیم رسید.

وی افزود: امام(ره) و شهدا برای شکل‌گیری ثمره اصلی این انقلاب که تشکیل جامعه اسلامی است زحمات زیادی کشیدند، امیدواریم همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، هر چه زودتر شاهد تشکیل تمدن اسلامی باشیم. لازمه رسیدن به این هدف شناخت کامل  امام(ره)، دشمنان اسلام و تمسک به اهل بیت(ع) است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در پایان خاطرنشان کرد: امام فرمود «دشمنان خود را بشناسید و قدم‌هایی که برمی‌دارید در راستای خشنودی دوستان اسلام باشد نه دشمنان اسلام»

انتهای پیام/ف

تگها: شهرستان خنداب, سالگشت ارتحال امام خمینی(ره), انقلاب اسلامی, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *