بازدید: 298 | تاریخ انتشار : 16 خرداد 1396
جوانان خندابی با پیوستن به کمپین امکانات ورزشی برای همه خواستار ارتقای سطح امکانات ورزشی شهرستان شدند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، شهرستان خنداب،جمعیت روستایی شهرستان خنداب به نسبت جمعیت شهری آن بیشتر است، و بسیاری از جوانان روستایی از داشتن حداقل امکانات و فضاهای ورزشی محروم هستند. 

 در بسیاری از روستاها فضاهای ورزشی وجود ندارد و با وجود انواع وعده‌ها هنوز سرانه ورزشی موجود این مناطق مطلوب نیست و با استانداردهای موجود فاصله زیادی دارد.

کمبود فضاها و امکانات ورزشی به عنوان یکی از مهم‌ترین معضلات موجود در روستاهای شهرستان به شمار می‌رود و به وضوح می‌توان این مشکل و تأثیر مستقیم آن را بر مهاجرت به شهرها مشاهده کرد.

روستائیان با توجه به پیشرفت فناوری، نیاز دارند در محیطی زندگی کنند که علاوه بر وجود امکانات اولیه، سطح خدمت‌رسانی افزایش یابد و امکانات رفاهی و ورزشی در روستاها وجود داشته باشد.

شهرستان خنداب در بین ۱۲ شهرستان استان مرکزی از محرومیت بالایی رنج می برد، این شهرستان از داشتن زمین چمن محروم است و جوانان شهر در اوقات فراغت جایی برای بازی کردن اصولی فوتبال ندارند.

به دلیل نبود استخر در شهرستان، علاقه‌مندان به این رشته ورزشی به شهرستان‌های ملایر، کمیجان، شازند، مهاجران و حتی به اراک سفر می‌کنند که با توجه به وضعیت نامناست جاده شهرستان خنداب به ملایر و اراک این امر هزینه‌های جانی و مالی را به علاقه‌مندان این رشته ورزشی تحمیل می‌کند.

ورزشکاران خنداب این روزها در شرایطی ورزش می کنند که امکانات این شهرستان در کم ترین سطح ممکن است و از سوی مسئولین شهرستان نیز اقدامی برای بهبود این وضعیت صورت نمی گیرد و فقر امکانات ورزشی این روزها در خنداب بیداد می کند.

در پایان مردم خواستار پیگیری مسئولین به منظور تسریع احداث استخر شنا که سالهای متوالی به شکل نیمه کاره باقی‌مانده، ساخت زمین چمن و ترمیم و مجهزسازی سالن ورزشی شهرستان شدند.

سایه سنگین محرومیت بر روی تنها سالن ورزشی خنداب+عکس

محرومیت خنداب؛ دامن‌ ورزش را هم گرفت/دلسردی جوانان از نبود امکانات ورزشی

احداث زمین چمن خنداب؛ در گذر وعده های مسئولین/وقتی ورزشکاران دست به جیب می شوند

«شهر هسته‌ای ایران» زیرساخت ورزشی ندارد/نبود امکانات فرهنگی ورزشی از مشکلات مهم جوانان خندابی است

انتهای پیام/ف

تگها: شهرستان خنداب, امکانات ورزشی, کمپین امکانات ورزشی, استخر, سالن ورزشی, زمین چمن

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *