بازدید: 461 | تاریخ انتشار : 30 خرداد 1396
فرماندار شهرستان خنداب گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در ۲ نقطه شهری و ۶ نقطه روستایی شهرستان خنداب برگزار خواهد شد.
  غیاثی، فرماندار شهرستان خنداب در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، راهپیمایی روز جهانی قدس را نماد وحدت و استقامت  ملت ایران دانست و گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، تجدید میثاق با امام راحل و مقام معظم رهبری است.

غیاثی اظهار کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در ۲ نقطه شهری جاورسیان و خنداب، و ۶ نقطه روستایی در لبیک گویی به ندای تاریخی حضرت امام خمینی(ره) و  ضرورت حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مسیر های ذیل برگزار می‌شود.

فرماندار شهرستان خنداب ادامه داد: مسیر راهپیمایی در شهر خنداب از مقابل مجتمع اداری، خیابان آیت‌الله غفاری، میدان حر، خیابان امام حسین(ع) تا مسجد امام حسین(ع) و در شهر جاورسیان از مقابل بخشداری تا مصلی نماز جمعه جاورسیان تعیین شده است.

وی افزود: سخنران مراسم روز قدس در شهر خنداب سرهنگ گلشن‌زاده، معاون فرهنگی سپاه روح‌الله و  شهر جاورسیان حجت الاسلام تکلو، رئیس اداره تبلیغات اسلامی است.

غیاثی بیان کرد: تجمع مردم در شهر خنداب از ساعت ۱۱:۳۰ آغار و در روستاهای استوه، آقداش، مس‌سفلی، دهنو، دیزآباد و فوران نیز از ساعت ۱۰ آغاز می‌شود.

غیاثی خاطرنشان کرد: سرنوشت اسلام و مسلمین به روز قدس وابسته است و حضور یکپارچه مردم در این روز به منزله مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است.

انتهای پیام/ف


تگها: نسیم خنداب, روز جهانی قدس, مسیرهای راهپیمایی روز قدس

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *