بازدید: 324 | تاریخ انتشار : 1 تیر 1396
رئیس تبلیغات اسلامی خنداب گفت: با گذشت بیش از ۳۰ سال از نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، هرساله بر حضور مردم در این راهپیمایی افزوده می‌شود و این حضور تا نابودی کامل اسرائیل از جهان اسلام ادامه دارد.
تکلو، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، بااشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس گفت: روز قدس روز بیداری و آگاهی ملت بصیر ایران اسلامی است.

وی با اشاره به ضرورت حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال گفت: با توجه به هجمه‌های اخیر دشمنان نسبت  به نظام اسلامی باید این روز را چشم‌گیرتر و باشکوه‌تر برگزار کنیم، روزی که امام خمینی(ره) در پیامی سرنوشت‌ساز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامیدند.  

تکلو اظهار کرد: روز قدس، نماد آگاهی و بیداری ملت ایران است در این روز فریاد مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان می‌رسانیم، قدسی که روزی قبله مسلمانان جهان بود اکنون در چنگال دشمنان قسم‌خورده اسلام است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص روز قدس، بیان کرد: قدس روز حیات انقلاب اسلامی است و خورشید درخشان انقلاب از همان‌جا نشأت گرفته و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، براساس تقدیر خداوند فلسطین قطعا آزاد خواهد شد.

وی افزود: روز قدس تنها، روز فلسطین نیست بلکه روز انقلاب و حکومت اسلامی است، در این روز به همگان ثابت می‌کنیم تا آخرین قطره خون خود پای انقلاب و خون شهدا ایستاده‌ایم و با شعارهای سرنوشت‌ساز خود خواهان آزادی مظلوم از چنگال ظالم هستیم. ملت ما نباید از ظلم و ستمی که بیدادگران به مردم مظلوم فسطین روا می‌دارند غافل شوند.

روز قدس؛ لیله القدر اسلام

تکلو تصریح کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری لیله القدر اسلام روز قدس است و نباید تا نجات ملت‌های مسلمان و مخصوصا ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش بکشیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی با اشاره به لزوم برگزاری باشکوه روز قدس، عنوان کرد: با گذشت بیش از ۳۰ سال از فرمان امام خمینی(ره) روز به روز بر شکوه حضور ملت ایران در روز قدس افزوده می‌شود، حتی گرمی هوا هم از این شکوه و عظمت نمی‌کاهد و این حضور را تا نابودی کامل اسرائیل از جهان اسلام ادامه خواهیم داد.

استکبار جهانی به دنبال براندازی حکومت اسلامی است

تکلو متذکر شد: فریاد بیدار باش حضرت امام راحل شلاقی بود بر ذهن‌های خفته ملت مسلمان تا از خواب غفلت بیدار شوند و بدانند استکبار جهانی تنها به دنبال اشغال فلسطین نیستند بلکه مشکل اصلی آمریکا و اسرائیل اسلام است و به دنبال براندازی کامل حکومت اسلامی هستند.

روز جهانی قدس؛ سیلی محکم ملت ایران بر استکبار جهانی

وی با اشاره به پرتاب موشک‌های سپاه که به منزله سیلی محکمی بر دشمنان بود، بیان کرد: یقین داریم ملت ایران با حضور با‌ عظمت خود سیلی دیگری در روز قدس به استکبار جهانی و دشمنان انقلاب اسلامی خواهند زد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم امسال نیز همانند سالیان گذشته راهپیمایی روز قدس که نماد اقتدار ملت ایران است در سی‌و‌هشتمین سالگرد تاسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با عظمت برگزار شود و ملت ایران با اقتدار هر چه بیشتر مشت محکمی بر دهان اسرائیل بزنند.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, روز قدس, اسرائیل, لیله القدر اسلام, حکومت اسلامی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *