بازدید: 229 | تاریخ انتشار : 12 تیر 1396
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خنداب گفت: کنکور سراسری سال ۹۶ در روزهای ۱۵ و ۱۶ تیر ماه همزمان با سراسر کشور در شهرستان خنداب برگزار خواهد شد .
رحمتی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، با اشاره به برگزاری کنکور سراسری سال ۹۶ در شهرستان خنداب گفت: کنکور سراسری سال ۹۶ در شهرستان خنداب همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد و ۱۰۸ داوطلب در رشته علوم تجربی، ۱۲۴ داوطلب در رشته علوم انسانی، ۴ داوطلب در رشته هنر، ۳۸ داوطلب در رشته علوم ریاضی و ۸ داوطلب نیز در رشته زبان خارجه از شهرستان خنداب در این آزمون شركت خواهند کرد.

رحمتی اظهار کرد: از ۲۸۲ دواطلب شرکت‌کننده در کنکور، ۱۴۶ داوطلب زن و ۱۳۶ داوطلب مرد هستند.

وی افزود: کنکور سراسری در روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه در پنج گروه آزمایشی در شهرستان خنداب برگزار می‌شود، که ۴۳ درصد شرکت‌کنندگان در این آزمون در رشته علوم انسانی و ۳۸ درصد نیز در رشته علوم تجربی به رقابت خواهند پرداخت.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خنداب تصریح کرد: آزمون سراسری رویداد بزرگ علمی و دارای حساسیت ویژه‌‌ای است، آزمونی که نتیجه زحمات دانش‌آموزان در طول سال‌های تحصیل و تلاش صادقانه معلمان در مدارس متوجه آن خواهد بود.

برگزاری دومین کنکور سراسری در شهرستان خنداب

رحمتی در پایان خاطرنشان کرد: امسال برای دومین سال کنکور سراسری در شهرستان خنداب برگزار می‌شود، این آزمون نتیجه سال‌ها زحمت دانش‌آموزان است که علاوه بر تقویت و رشد فکری و علمی شهرستان، سطح فرهنگ جامعه را نیز ارتقا می‌بخشد.

اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی خنداب در نیمه اول مردادماه

گفتنی است نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی شهرستان خنداب در نیمه اول مردادماه سال جاری مشخص خواهد شد، پذیرفته‌شدگان پس از اعلام نتایج تا نیمه نخست شهریورماه فرصت دارند برای ثبت‌نام به ۵ دبیرستان نمونه دولتی متوسطه اول و ۱۰ دبیرستان نمونه دولتی متوسطه دوم مراجعه کنند.

آزمون مدارس نمونه دولتی امسال با حضور بیش از ۲۵۶ داوطلب به صورت همزمان در ۲ حوزه امتحانی در شهرستان‌ خنداب برگزار شد که ۱۴۱ داوطلب در پایه ششم و ۱۱۵ نفر دیگر در پایه نهم با هم به رقابت پرداختند.

در پایه ششم ۶۳ داوطلب پسر و ۷۸ داوطلب دختر و در پایه نهم نیز ۷۱ داوطلب پسر و ۴۴ داوطلب دختر به رقابت با یکدیگر پرداختند.

انتهای پیام/ف

تگها: نسیم خنداب, کنکور سراسری سال ۹۶, آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *