بازدید: 158 | تاریخ انتشار : 16 تیر 1396
امام جمعه موقت جاورسیان گفت: قرارداد نفتی با کشوری به امضاء رسید که میزبان همایش دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بودند و پیش از بازگشت وزیر امور خارجه به تهران، تحریم‌های جدیدی را علیه ایران به تصویب رساند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام منصوری، امام جمعه موقت شهر جاورسیان در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با اشاره به بخشی از خطبه معروف همام، حضرت امیرالمومنین علی(ع) در نهج‌البلاغه در خصوص صفات و ویژگی‌های انسان پرهیزکار گفت: حریص در کسب علم و دانش، قوی در دینداری، خاشع و فروتن در هنگام راز و نیاز و صبر در هنگام تهی دستی از نشانه‌هایی است که امیرالمونین(ع) در توصیف انسان پرهیزکار برشمردند.

منصوری با اشاره به ویژگی انسان‌های باتقوا، اظهار کرد: این انسان‌ها همواره در جست‌وجوی کسب مال حلال‌اند، روز و شب را با شکر و یاد خداوند به سر می‎‌رسانند، خوراکشان کم و دارای قلبی فروتن و نفسی قانع هستند.

امام جمعه موقت شهر جاورسیان با تاکید به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با رئیس قوه قضائیه، بیان کرد: امر به معروف و نهی از منکر از جمله مسائلی است که باید در جوامع امروزی احیا شود.

وی در ادامه گفت: مسئولین غیر از برخورد جدی و قاطع با قانون‌شکنان باید برای اصلاح هرچه بیشتر و سالم‌سازی درونی قوه قضائیه تلاش کنند.

فرانسه میزبان دشمنان قسم‌خورده جمهوری اسلامی ایران

منصوری با اشاره به قرارداد جدید نفتی دولت با شرکت فرانسوی توتال، عنوان کرد: این قرارداد نفتی با کشوری به امضاء رسید که میزبان همایش دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بودند، کشوری که پیش از بازگشت وزیر امور خارجه به تهران تحریم های جدیدی را علیه ایران به تصویب رساند.

خطیب جمعه جاورسیان از سکوت دستگاه دیپلماسی کشور در برابر حمایت غرب از گروهک منافقین انتقاد و خاطرنشان کرد: چرا مسئولین و مقامات کشور وعده‌های نسیه اقتصادی فرانسه و حمایت نقد آن‌ها از تروریست‌ها را نادیده گرفته‌اند و کشوری را در آغوش گرفته و برایش فرش قرمز پهن می‌کنند که بارها خنجر خود را در سینه جمهوری اسلامی ایران فرو کرده است.

انتهای پیام/ف


تگها: نسیم خنداب, قرارداد نفتی, توتال فرانسوی, خیانت فرانسه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *