بازدید: 128 | تاریخ انتشار : 16 تیر 1396
امام جمعه شهر خنداب گفت: اسلام مخالف حضور زنان در عرصه‌های مختلف نیست بلکه با فحشا مخالفت دارد و کسانی که قصد دارند زنان را ملعبه دست جوانان و مردان قرار بدهند، بدانند این کارشان خیانت آشکار است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی‌زاده، امام جمعه شهر خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با اشاره به آسان گرفتن ازدواج در بین خانواده‌ها و جوانان گفت: خانواده‌ها نباید با مهریه‌های سنگین کار را برای ازدواج جوانان مشکل کنند.

همسران باید در عذرخواهی به هنگام اشتباه از یکدیگر پیشی بگیرند

مجدی‌زاده با اشاره به وظایف همسران نسبت به یکدیگر بیان کرد: زن و مرد باید نکات مثبت یکدیگر را بیابند و در تکریم آن بکوشند، از خطاهای یکدیگر چشم‌پوشی کرده و همانطور که در قرآن آمده در مواجه با خطا عفو کرده و از هم بگذرند و در عذرخواهی به هنگام اشتباه از یکدیگر پیشی بگیرند.

امام جمعه شهر خنداب با تاکید بر سخنان پیامبر(ص)، عنوان کرد: پیامبر(ص) می‌فرمایند، دیدم اکثر اهل آتش زنان‌اند، اصحاب پیامبر(ص) در پاسخ به این سخن ایشان، پرسیدند یا رسول‌الله به خاطر کفر به خدا، پیامبر(ص) در پاسخ فرمودند، «خیر آنان نسبت به عشیره و خانواده خود ناسپاس‌اند و اگر به اندازه تمام روزگار به آنها احسان کنی در هنگام ارتکاب به یک کار خطا، همه خوبی‌ها را فراموش کرده و می‌گویند ما از تو خیر ندیدیم.»

مخالفت ما با ترقی زنان نیست بلکه با فحشا است

مجدی‌زاده با اشاره به اهمیت عفاف و حجاب، بیان کرد: ما با رشد و ترقی زنان مخالف نیستیم بلکه با فحشا و کارهای غلط مخالفیم، کسانی که قصد دارند زنان را  ملعبه دست جوانان و مردان قرار بدهند، بدانند این کارشان خیانت آشکار است.

وی با تاکید بر تفاوت معنای آزادی در جمهوری اسلامی ایران با غرب، خاطرنشان کرد: در کشور ما افراد نمی‌توانند به دلخواه خود هر کاری خواستند انجام داده و در پایان  اسم آن‌ را آزادی بگذارند.

انتهای پیام/ف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *