بازدید: 297 | تاریخ انتشار : 19 تیر 1396
وزیر بهداشت در سفر خود به شهرستان خنداب از بخش های مختلف بیمارستان مهر این شهرستان و خانه بهداشت روستای دهنو بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در دومین روز از سفر خود به همراه سید مهدی مقدسی و کریمی، نمایندگان مردم شریف اراک، کمیجان و خنداب از بیمارستان مهر شهرستان خنداب و خانه بهداشت روستای دهنو بازدید کردند.

قاضی زاده هاشمی ضمن بازدید از بخش اورژانس بیمارستان خنداب که در اردیبهشت امسال افتتاح شده بود دستور تسریع در روند تجهیز بیمارستان خنداب را داد و از عملکرد مسئولین در روند ساخت این بیمارستان قدردانی کرد.

وی در ادامه گفت: روند تامین تجهیزات و فعالیت شبانه روزی بیمارستان خنداب با جدیت در حال پیگیری است تا با افتتاح کامل این بیمارستان مردم شهرستان خنداب از خدمات آن بهره‌مند و سطح رضایتمندی آن‌ها در حوزه سلامت ارتقا یابد.

وزیر بهداشت در پاسخ به گلایه مردم این شهرستان در خصوص تاخیر در راه اندازی و تجهیز این بیمارستان، بیان کرد: روند تجهیز بیمارستان مهر خنداب و تامین وسایل مورد نیاز این مرکز درمانی با جدیت پیگیری می‌شود؛ و در این خصوص قول مساعدت داد.

قاضی زاده هاشمی همچنین در پاسخ به این سوال که با توجه به نیروگاه هسته ای خنداب، بایستی درمانگاه هسته ای نیز در این منطقه احداث شود گفت: این سوال را از آقای صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی بپرسید

بازدید از درمانگاه دهنو به عنوان مرکز جامع سلامت و افتتاح پانسیون پزشکی در این مرکز از برنامه‌های دیگر سفر وزیر بهداشت به شهرستان خنداب بود.

برای ساخت و تکمیل درمانگاه دهنو در زمینی به وسعت ۸۷ متر مربع ، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات پزشک خانواده هزینه شده است.

ساختمان بیمارستان مهر خنداب در زمینی به وسعت هشت هزار مترمربع با زیربنای ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع ساخته شده و روند تجهیز آن بعد از هشت سال ادامه دارد، این بیمارستان توسط اداره کل راه و شهرسازی ساخته و در حال حاضر تنها بخش اورژانس این بیمارستان فعال است.

انتهای پیام/ف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *